Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában *rengeteg fiatal...

Mostanában *rengeteg fiatal korú leányzót látok a környezetemben kék hajjal közlekedni, de még idősebbek között is van néhány példa. Ez egy új trend amiről csak én nem tudok vagy több is van emögött?

Figyelt kérdés

*kertvárosban élek és a festett hajú nőkhöz képest is soknak tartom a kék hajjal rendelkező egyének számát az elmúlt 1-2 évben.


Igen tudatában vagyok hogy ahogy az idő telik egyre divatosabbá válik a hajfestés még a fiúk köreiben is,de ennek ellenére is furcsálom a robbanás szerűen elterjedt kék hajú (elsősorban) nők számát,már csak azért is mert az egy igen extrém szín haj viseletként.A Válaszokat előre is köszönöm!


17/F



2017. jún. 1. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Biztos csak Dragon Ball Super fanok :)
2017. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%

Szia!


Én a belvárosból jelentkezem, itt szinte már a népesség fele extrém hajkoronájával császkál a városban.

Szerintem egyszerűen trend, birkaeffektus.

Gondolom evvel akarnak kitűnni a többi nő közül, vagy szimplán önkifejezés, ez egyénfüggő.


16/L (nem kékhajú lol)

2017. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
88%
vagy nem volt más hajfesték a boltokban. vajon lennt is kékek?
2017. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem 10 évvel korábban jött ez a divat. Kamasz koromban a cyber goth volt a fétisem...

[link]

2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
olyan mint egy próbababa xD
2017. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen ez most divat:) Úgy ahogy a rózsaszín haj is meg a szürke! Keveseknek állnak jól ezek, karakteres/szép arc kell hozzá, passzoló öltözködési stílus és ami a legfontosabb gyönyörű, dús, ápolt haj. Ha ez nincs meg akkor nagyon csúnya.
2017. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem. És nem akármi fanség, most kérdeztem meg, azt sem tudja, hogy mi az, egy kékhajú lány.


Pedig gyönyörű sötétszőke hosszú haja van -volt-.


De fiúk kihidrogénezik a rendes hajukat, a fejük tetején.

2017. jún. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére rózsaszín hajjal még nem volt alkalmam találkozni,se szürkével

.Többek között ezért is tűnt fel hogy ilyen sok embert látok kék hajjal.

2017. jún. 2. 07:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt kék, rózsaszín, lila és zöld hajam is. Most is lenne ha nem lenne rohadt drága a szőkítés, meg a festék. És jó fodrászt is nehéz találni hozzá. De én nem a divat miatt csináltam. Nem is szoktam látni olyan sok színes hajú lányt. Én régóta, kislány korom óta akartam és úgy egy, másfél éve sikerült végre megvalósítanom. Nagyon szerettem. Azt mondták jól állt. És az öltözködési stílusomhoz is ment. Szóval szerintem nem kell mindig arra gondolni hogy mindenki divatból csinálja meg feltűnési viszketegségből.20/L
2017. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most nagyon mennek ezek a színes hajak.

A kék azért megy talán jobban, mert több fajta hajat befog, nem csak a hidrogén szőkét(mint a szürke vagy a rózsaszín).Aki nem akarja leszívatni a haját,az szokott kékkel próbálkozni.

Nekem sem annyira jön be, de most a színes hajak a divatok.A bloggerek is ezerrel kapják a promot,hogy használják a színes festékeket(colorista)

2017. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!