Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavarja a többi lányt,...

Miért zavarja a többi lányt, ha a sporttól formásabb lesz a lábuk?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsállom és tényleg nem értem, hogy nagyon sok lány nem szereti (főleg) a lábait, mert a sporttól nagyon izmosak lettek. Láttam itt is erre vonatkozó kérdést, de nekem is van ilyen csapattársam, aki már nem szeret a lábaival dolgozni, mert túl izmosnak érzi.

Tényleg ennyire testképzavaros lenne mindenki? Vagy én vagyok a furcsa, hogy én konkrétan imádom, hogy van formám a sporttól?

L/17



2019. szept. 13. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az izmokkal együtt nagyobb is lesz,és sokak szerint csak az extra vékony lábak szépek.
2019. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét érzem. Most már az elmúlt pár évben elfogadottabbá vált az hogy egy nő formásabb meg izmosabb, de amikor én voltam annyi mint te (most 22 tehát nem volt olyan rég) akkor minél véznább voltál annál jobb. Most nagyobb divatja van annak hogy a nők edzenek főleg annak hogy most már nem csak a fogyás érdekében hanem izmosodás végett is.
2019. szept. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Azért mert több a vézna alultáplált csaj, mint a sportos, izmos. Márpedig a többség szava számít, akkoris ha hülyeség.

Te jó úton jársz, ne foglalkozz a többiekkel.

22L

2019. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sportolok, edzek és nekem is elég izmos lett a lábam. Én ennek örülök, h formás izmos, de annak már nem, h férfias az alakja. Pontosabban a vádli ha így befeszitem, akkor tisztára férfias. Jobban örülnék ha nőiesen lenne izmos.

17l

2019. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!