Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha - nőként - "választhatnál"...

Ha - nőként - "választhatnál" testalkatot - vajon mi lenne az ideális? A vékonyabb, sportosabb, kisebb mellméretű - vagy a formásabb, nőiesebb idomú?

Figyelt kérdés
Persze hogy valódi értelme nincs az ilyen kérdéseknek, mert mindenkinek a saját alkatával kell jóban lennie. Mindössze kíváncsiságból tettem fel a kérdést, amit az váltott ki, hogy a kérdésben jelzett két típusú nő beszélgetett, és mindkettő a másikat irigyelte az adott alakjáért. És tényleg csak arra irányult a kérdés, hogy ki mit gondol a nők számára - és nem a férfiak szeme számára - "ideális testalkatról, véletlenül sem az elégedetlenséget akarná hangsúlyozni.

2016. jún. 10. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Meg vagyok elégedve az alakommal, ha sikerülne még pár kilót leadni (az eddigi 15 után) akkor semmi bajom nem lenne. :) Egy kicsit a kettő keveréke vagyok, karcsú a derekam a csípőmhöz képes, a popsim is viszonylag formásnak mondható, a lábam izmos, főleg a vádlim, de a combom is. A mellem viszont már kisebb, felül inkább sportosabb az alakom.
2016. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

homokóra alkat

23L

2016. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sportos alkatot választanám.

Vékony derék de vastagabb comb és fenék, kis mellek. Ez az ideál számomra. Van ilyen alkatú ismerősöm és gyönyörű :)

2016. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Teltkarcsút/homokórát, egyértelműen. Alkatra most is ilyen vagyok csak van rajtam pár kiló plusz.
2016. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Olyan fura ez a kérdés. Mintha nem lehetne alakot választani :O Mindenki olyan, amilyen lenni szeretne! Egyedül a magasságoddal nem tudsz mit kezdeni :)
2016. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mindenképpen teltkarcsú.
2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alakot lehet választani, alkatot nem.


Ilyen magas, és vékony:

[link]

2016. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Átlagos méretű mell, B kosaras, karcsú derék, formás fenék, nem is túl nagy nem is túl kicsi, formás comb, kicsit szélesebb csípő

Olyan 90-70-95, anyukámnak meg nővéremnek is ilyesmik a méreteim nekem meg 100-80-100 , le kéne dobni mindenhonnan egy tizest :'D

2016. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen a vekony, sportosat valasztanam. Kis mellekkel (A kosar). Szerintem ez a legszenn
2016. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenképp a víziló típus a találó.
2016. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!