Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van itt ekkora részrehaj...

Miért van itt ekkora részrehajlás?

Figyelt kérdés
Nő vehet fel férfi ruhát, de férfi nem vehet fel nőit.
2019. szept. 16. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy nőn sem ízléses egy férfi ruha, de azért valljuk be, egy nőn öltönynek nincs annyira szélsőséges megjelenése mintha egy férfin lenne nagyestélyi.
2019. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert sok férfi ruhán nem látszik, hogy az férfi ruha, akkor sem, ha nő húzza fel. Pl. póló, pulóver.

De nyilván egy hagyományos férfi öltönyben ugyanolyan hülyén nézne ki egy nő, mint egy férfi egy női blúzban.

2019. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert egy pasi nevetségesen nézne ki babarózsaszín csipke ruhában.

Az androgün férfiakat meg nem tekintik pasinak, bzizzák. Ezért.

Ha nem ez lenne a bevett szokás, akkor nem lenne fura, és valójában nem lenne ffi és női divat...

2019. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Pontosan!


Ez már régóta így van én is megfigyeltem, szinte dúl az öltözködési diszkrimináció.

Ilyenkor nem pampognak a nők egyenjogúságáról ez teljesen rendben van hogy szinte már nincsenek kimondott férfi ruhák mert a nők uniszexé vagy mi több nőivé avanzsálták.

Bár ami engem illet én simán felveszek női ruhát ha komfortos és kényelmes.

A farmerek, harisnyák és pulóverek érdekesmód sokkal puhábbak kényelmesebbek a férfiakétól.


1-es!

Azért ennyire ne sarkítsd le!

Melyik elvetemült nő vesz fel férfi öltönyt és bolond pasi női estélyit??

A végletektől eltekintve a hétköznapi ruhák mindkét nem részéröl hordhatóak.

2019. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert mindenki a férfiakkal foglalkozik!

Ha nem az elvárt “egyenruhában” van mindegyik akkor homárkáznak.

Sok buta van aki ezzel a hozzáállással a férfiakat hozza hátrányba , de ezek az emberek még nem vettek fel női ruhát és nem tudnak komforti különbséget tenni a két nemnek készült ruhák között.

Egy nőis búzássan néz ki egy térd gatyába vagy bőszárú hosszúba meg lazább felsőkbe, tehát őket is kell köpködni nehogy már csak egy pasi nézzen mi furán feszes farmerban!

Direkt nem lehetetlen és valószínűtlen példákat írtam mint előttem tették hogy babarózsaszín meg csipke mert ezeket még nők is ritkán hordanak tehát irreleváns példák amik megint csak a kötözködés miatt lettek felhozva!

2019. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, jó pár fiatal crossdresser nőiesebb tud lenni, mint egy igazi nő.
2019. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyiksem okés,mindenki hordja a saját nemének készített ruhákat.
2019. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!