Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mekkora méretű műköröm? M?

Ez mekkora méretű műköröm? M?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 19. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt befolyásolja az is, hogy az illetőnek mekkora a saját körömágya. Nekem volt olyan vendégem, akinek akkora volt, hogy ha feltettem a sablont, akkor az S méret akkora volt neki, mint egy másik, apró körömággyal rendelkező vendégemnek az M méret. Szóval ezt válogatja az is, hogy te mekkora körömággyal rendelkezel, ezért mondják, hogy nem minden egyes embernél ugyanakkora se az S, M, se az L méret. Sok versenyen például meg van szabva, hogy a modell körömágyának minimum 15 mm-nek kell lennie, nem véletlen, hanem okkal, ebbe most nem mennék bele, nem ez a kérdés.

Egy nagyobb körömággyal rendelkező vendégnek ez az M méretet nem közelíti meg, de akinek kicsi, annak már az M méretet megközelíti. Ezért érdemes megmutatni egy körmösnek a képet (ha azért kérdezted, mert szeretnél körmöshöz menni), illetve ha a sablont felhelyezi, akkor te úgyis könnyebben megállapítod, hogy S vagy M méretű körmöt szeretnél (vagy akár a kettő közöttit), mint így láttatlanban. :)

2019. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. szept. 19. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta. Nekem pl 12-13 mm a körömágyam természetes hossza, így a képen látható köröm az én kezemen S-es méret lenne. Másnak meg M, de tudok olyat is, akinek ez már az L-es méretet súrolja :D
2019. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!