Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "forr" össze...

Mennyi idő után "forr" össze teljesen a fülcimpám fültágító után?

Figyelt kérdés

16 milis fültágítóm volt, de ki kellett vennem, mert egyik napról a másikra bedagadt a fülem és borzalmasan fájt. Több mint fél évig volt ekkora, nem is szándékoztam tovább tágítani, szóval biztosan nem amiatt volt, hogy túl nagyot tettem bele, vagy túl gyorsan tágítottam volna. Miután kivettem, kb 2 napra rá összement 5 milisre (!!!) most pedig már csak épp, hogy van egy kis lyuk,de az sem nagyon látszik. Szeretnék betenni fülbevalót, de nem tudok, mert ha berakom akkor nagyon lehúzza a fülemet, és úgy sajnos látszik a lyuk..:(

Szóval az lenne a kérdésem, hogy kb mennyi idő után fog összeforrni teljesen? Vagy ez már így marad?


2019. szept. 21. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak 8milis volt, de sosem szűkült ossze rendesen
2019. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10mm ig megy vissza kb az eredetire a fül, nekem pl 12-es. Ha mázlim van vissza megy ha megunnám egyszer.


A 16mm már sok...lehet nem fog annál jobban. Nekem a balban 2db 5mm es volt (régi fülbevaló lyuk) és mai napig megvan a helye kb 2mm lehet, de ha széthúzom átlátok rajta, nem hiszem h ennél jobban össze fog. Nem nagy de látszik volt benne valami, a tied nagyobb volt szval lehet az lesz a végső :/

2019. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!