Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindegy hogy mekkora fülcimpám...

Spacemonster kérdése:

Mindegy hogy mekkora fülcimpám a fültágítóhoz?

Figyelt kérdés
Tehát , már rég óta akarok fültágítót és csináltatni is akartam csak egyik haverom mondta hogy az én fülembe nem lehetne max 5 miliset mert szétszakadna... elvileg 9 milis az én fülcimpám de én 1 centiset akarok olyat ugye nem lehet akkor?

2012. máj. 14. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt ki kell próbálni. Az egy dolog hogy mekkora most a cimpád, másik hogy mennyire nyúlik, meg amúgy is képződni fog az a bőr. Az a lényeg hogy a lehető legfentebbre kell szúrni a lyukat.
2012. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diosbaba válasza:
16%
Szerintem inkább az agyadat kéne tágítani...
2012. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan tágítod, (tágítások közt kihagy kb 1 hete) akkor lehet még nagyobb is, pont hogy a tágításról szól!:)
2012. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá azért kérdeztem meg hogy lehet-e ilyen :D és köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. máj. 16. 11:47
 5/5 anonim válasza:

nyugodtan tetethetsz bele még akár 20mm is :)

ez nem a fülcimpád méretétől függ

mert gondolom láttál már 40mm tágítást is

ha van facebookod akkor kérdezd meg Zagyvai Gábort ő szívesen segít

2012. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!