Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen magas?...

Miért vagyok ilyen magas? Nincs valami műtét, amelynek során alacsonyabb lehetek?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy minden társaságból kitűnök, hogy a legtöbb pasira le kell néznem és, hogy folyamatosan szorongok. Ha megtetszik egy srác sajnos mindig szembesülnöm kell a ténnyel, hogy sokkal alacsonyabb nálam, ami valljuk be eléggé zavaró tud lenni. Unom már a hosszú vékony lábaimat, a hosszu vékony karjaimat, a hosszú ujjaimat és még sorolhatnám tovább. A pasiktól is mindig azt hallom, hogy az alacsony (kb 160cm) lányok olyan aranyosak és olyan kis törékenyek. Annyira áradoznak az alacsony lányokról én meg csak irigykedem. Bárcsak rám is azt mondanák, hogy kicsi, törékeny és aranyos lány vagyok, de ez nem igaz. Úgy érzem sose fogok így párt találni. 172-174cm, 60kg.
2019. szept. 21. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

A te magasságot egyáltalán nem magas! Csak a frusztráltság beszél belőled.


Miért vagy ilyen magas? Biológiát, kislány, tanultál?

2019. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem vagy 2 méter, erre jössz itt a max. 174 centiddel. Oké, én is alacsonyabb vagyok nálad pasi létemre, de ez inkább nekem gond, minthogy neked. Sokan szeretik a te magasságodhoz hasonló lányokat.
2019. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem is magad te lány! Mit szóljon, aki 180 cm magas testalkatú? A modellek is ilyenek és csodálják őket a férfiak. Tévesen gondolod ezt, nyugika!
2019. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz? Én a magam 177 centijével egyáltalán nem tartom magam magas embernek, de az holtbiztos, hogy már nem kéne meresztenem a nyakamat rád.
2019. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... Én nő létemre 179 cm vagyok, vagyis nálad lényegesen magasabb, de kiválóan találtam párt már 15 éves koromtól kezdve. Vannak azért magas fiúk is a világon. Azt meg nem is értem, miféle társaság lehet, amiből egy 172 centis ember kimagaslik.
2019. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Én pasi vagyok. A legtöbb nőnél magasabb, és sok férfival kb egymagas. Ennek ellenére egész életemben összesen EGYETLEN EGY ember volt, akit nem érzékeltem magasabbnak magamnál, hanem egyforma magasnak saját magammal. Egyszerűen azért, mert ha vele voltam, köddé vált minden szorongásom és frusztrációm, és szerelem töltötte ki a helyüket.

Kívánom, hogy te is rálelj majd a magad szerelmére.

Minden a fejben és lélekben dől el, még a látszólag olyan objektív dolgok is, mint a magasság.

2019. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Unalmas lehet az életed, ha az a legnagyobb problémád, hogy 172 centi magas vagy. Jobb ha tudod hogy ez az átlagos testmagasság. Nem tudom hol élsz, de én ritkán találkozok ennél alacsonyabb pasival, nem hogy minden fiú aki tetszik kisebb legyen.
2019. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
172-174 a magassagod? Nokent ez valoban nem alacsony, viszont kimagaslonak sem mondanam. Baratnom 179, ami valoban atlag feletti noknel, de en peldaul 180 vagyok, ami elegge atlagosnak tunik fiuknal. Szoval valasztek boven van csak meg kell keresni.
2019. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Troll kérdés. Nekem a magas lányok tetszenek, de nekem alacsony vagy. 180+ tetszik.
2019. szept. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg semmit sem utálok jobban, mint az alacsony lányokat. A legtöbb férfi a modell alkatot szereti, ami jó magas, jó vékony, pl. 183 cm 55 kg.
2019. szept. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!