Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem népszerűbbek a...

Miért nem népszerűbbek a Police parfümök?

Figyelt kérdés

Miután érdekel a parfüm téma, rendszeresen nyomon követem a hazai üzletek kínálatát, az aktuális újdonságokat, felhasználói véleményeket. Ezek alapján azt látom, hogy a Police illatai nem túl népszerűek, ellentétben olyan márkákkal, mint a Mexx,Tom Tailor, Versace, Calvin Klein, Paco Rabanne (ezek árban úgy-ahogy hasonlóak), de még a drágább parfümökkel szemben sem rúgnak labdába. Mi ennek az oka?

Tény, hogy nem minden illatuk jó, de van pár, ami kifejezett élvezhető (To Be Mr. Beat, Icon, Legend).



2019. szept. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem túlárazott, ahhoz képest meg gagyi. Reálisan a celebillatokkal van egy szinten. A férfi illatokat nem ismerem, de a női vonalon van több nyúlásuk is. Egy Paco Rabanne-al nem lehet egy lapon említeni.
2019. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az hogy "élvezhető" édeskevés. Tudni kell előállni valami újjal.

A kisebb márkák inkább csinálnak olyan illatokat, ami majdnem mindenkinek "kellemes", mint olyat, ami egy szűk körnek extra.

Egyébként a Mexx nem tudom hogy került ebbe a körbe, annál még az Axe is jobb.

2019. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qborka ***** válasza:

Nem tudom, nekem még nem jutott eszembe sem megszagolni drogériában, valahogy "kimarad". Talán, mert a márka nevéről inkább a napszemüveg ugrik be. Pedig hetente többször megyek és mindig tesztelek egy , esetelg két illatot. Legközelebb fújok egy Police-ból is és véleményezem. :)

Calvin Kleinom ( Euphoria) van, a Versace Red Jeansem már rég elfogyott, volt kb 15 éve egy Mexx illat, amit megszüntettek, pedig szerettem.

Nyilván a Police parfümeinek népszerűsége is a marketingen múlik.

2019. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura, mert a párommal mindketten Police-t használunk, és kb az összes ismerősünknek van otthon 1-2 üveg valamelyikből. :D
2019. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a napszemcsijük sem az.
2019. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qborka ***** válasza:
0%

Megnéztam az egyik DM-ben lévő női Police illat kínálatot. Nálam azok egyből megbuktak, amiknek halálfej alakú az üvegük. Kizárt, hogy bármit vegyek, ami halálfejes.

Kettő másikból fújtam a bőrömra, a lila üveges az egész jó, a másik, amin piros, talán virág? minta van, semmi xtra.

2019. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Már a palackjaik dizájnja is nagyon gagyi szerintem: eléggé feltűnősködő és ízléstelen.
2019. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!