Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagy duci nők...

Nagyon vékony vagy duci nők népszerűbbek inkább?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kettő közt van a többség ideálja, de most direkt két végletet szeretnék szembeállítani.


Nagyon vékony:

1, [link]

[link]


Duci:

[link]

[link]



Az egyes kategória képviselői közül sokan nem tudnak hízni, a kettes kategóriába tartozók közüul pedig sokan nem tudnak fogyni, úgyhogy a foggyon/hízzon tökéletesre opciót most hagyjuk ki, nem megy mindenkinek.


2018. jan. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira szubjektív, mindenki csak a saját véleményét tudja leírni, azt nem, hogy melyik a népszerűbb. Végülis honnan tudjam, nem tudom mindenki véleményét? Ismerek mindkét táborból embereket, de az nem jelent semmit.


Ahogy mondtad, valahol a kettő között kell keresni a megoldást. Ha rám pisztolyt fognának és választanom kéne, akkor a vékonyat választanám.

2018. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Kövér azon van fogás na meg azok tudnak jókat főzni!
2018. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért a valóságban a vékonyaknak általában nincs melle, a duciknak meg nem vékony a dereka.
2018. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lattam mar jol kinezo nagyon vekony lanyt, aki kb fapofaval bamult folyton es nem volt valami nepszeru.

Ismerek molettebb lanyt, aki meg egesz nepszeru.

Szerintem normalis embereknel nem az dont a baratkozasrol, hogy milyen sulyban van az illeto.

2018. jan. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ez nagyban függ az illető többi tulajdonságától. B*szhatja valaki ha bomba a teste de egy idióta és ez a kisugárzásán is látszik. Igazából tényleg a kettő között lenne a mai ideál, én kifejezetten az első csoportba tartozom (megeszik egy lovat és 45 kiló) csak izmosabb a karom és a lábam mint a képeken lévő csajoknak. Ám úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfinak én már túl sovány vagyok, mostanában az ideál kezd eltolódni a normál/közepes alkat felé. Szerintem sok férfi inkább választaná az első ducis képen lévő lányt, mert sokaknak a domborulatok fontosabbak mint a bordák, a magamfajtán meg valljuk be, elég kevés domborulat akad :D
2018. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. olyan alakom van mint az első két képen. Sajnos ha sokat eszek akkor se hízok. Most vagyok 46,5 kg.


Suliban nem vagyok túl népszerű se az osztályban.

Viszont elég sok fiú volt már szerelmes belém. Egy kapcsolatom is volt már és most is szerelmes belém elvileg az eggyik osztálytársam.

2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem minden a súly. 46 kiló vagyok, Edzeni szoktam, nagy a fenekem a mellem meg B méretű. Szerintem egészségesnek nézek ki.
2018. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül inkább a vékony. Nem csak az én véleményem szerint, hanem én úgy érzékelem, hogy a legtöbben így gondolnák. A duci nők valahogy nem vonzóak az én szememben, persze ízlések és pofonok.


(viszont a kettő közötti testalkat, az igazi formás, nőies, gyilkos csípő-derék aránnyal rendelkező nők a nyerők, de persze most nem ez volt a kérdés)

2018. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!