Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igénytelen, ha egy fiatal nő...

Igénytelen, ha egy fiatal nő nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Régen tinédzserként erősen festetem magam, pirosas-bordós rúzsok, hajtőig a tusvonal, műszempilla, füstös szem, és ezeket egyszerre mindennap.


De ilyen huszonévesen rájöttem, hogy anélkül is szép vagyok, nem kell vakolat, és csak szempillafestéket használtam már. De dolog lekaparni, még zsíros lemosóval is.

Meg eredetileg is koromfekete, dús szempillám van, meg sűrű szemöldököm, rózsaszín szájam. Így nem gáz, ha nem sminkelek? Van, akit ez taszít?


Amúgy sötét hajam, olívás tónusú bőröm van, sötét szemöldököm, szempillám és szeme van.

ez így nem túl átlagos, hogy semmilyen drogériás sza......t nem kenek magamra?

Szép lehet egy ilyen nő? Mert úgy érzem, én így is jól nézek ki... De más mit gondol róla???



2019. szept. 28. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igénytelen.
2019. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, így is szép vagy. Van aki elvárja, de azokkal nem kell foglalkozni.
2019. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 23 vagyok
2019. szept. 28. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem igénytelen

Szerintem szép egy ilyen nő mint aki sminkeli magát

23F

2019. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább taszít a túl sok festék, mint a "kevés"
2019. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. ment a zöld pacsi.
2019. szept. 28. 13:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca akkor nem.
2019. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sokan, mondják, helyes csaj vagyok.



Meg az is számít, hogy nem vagyok izzadságszagú, hajam se száraz meg nem is zsíros, nem vagyok elhízva se, és szőrös se vagyok

2019. szept. 28. 14:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen. Az ápoltság a tisztaságot jelenti. Ha ez megvan, minden rendben van. Szép vagy!
2019. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem , szerintem nem ! Én használnék azért egy kis vitaminos szájbalzsamot . Az érzéki rajtunk :)

Én is van hogy sak szempillaspirál és ajakfény ami átlátszó , és készen is van . És gyönyörűnek érzem magam , és nagyon skan mondják . Szerintem te is az vagy , és kevés olyan érett normális pasi van akinek ez nem tetszik.

2019. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!