Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszanő a körömágy?

Visszanő a körömágy?

Figyelt kérdés
3 éve rágtam a körmöm, azóta egyszer sem, de a rózsaszín része nem éri el az ujjbegyem és csak a fehér rész nő. Néhány körmömön ha nagy a fehér rész, akkor sem éri el az ujjam végét. Van rá esély hogy fog még nőni vagy törődjek bele, hogy elrontottam és nem lesznek szép körmeim természetes úton?

2019. szept. 29. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Műkörmös tud segíteni.


[link]

2019. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon sok évig rágtam a körmöm de azért nem ennyire durván mint pl itt:

[link]

Nekem visszanőtt normál helyzetbe pár hónap alatt. 3 év után nem hiszem hogy lesz már változás de francia gél lakkot tudsz csináltatni és akkor ott máshova húzza a mosolyvonalat a műkörmös.

2019. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog nőni, ha nem piszkálod. Több vendégem jött hozzám apróra rágott körömággyal, fél év alatt mindenkinek visszanőtt az eredeti méretű körömágya. Műkörömmel, géllakkal készültek a körmök, így látványos volt a változás számukra is hónapról hónapra.
2019. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!