Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Köröm épitésnél/hosszabbi...

SOS! Köröm épitésnél/hosszabbitásnál mindig végeznek körömágy hosszabbitást? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Most tanulgatom hogyan kell ezeket csinálni, szeretnék itthon magamnak körmöket késziteni.

Step by step videókból lesem a praktikákat és több olyat láttam, amiben körömágyhosszabbitást csináltak a hosszabbitó gélre rá.


Mivel nem magyarországon lakom, nem tudom hogy az épitő/átlátszó gélen kivül nekem is szükségem lesz ilyen másfajta gélre(amik a videóban sokkal vastagabbak ,mint az alapréteg, de nem tudom itteni nyelven a megnevezését) Vagy ezt kihagyhatom? És akkor az épitett átlátszó gélre elég lenne csak a szines zselé?

Nagyon megköszönném az útbaigazitást ezen a téren, most szeretnék rendelni termékeket, hogy kisérletezzek.


2018. júl. 16. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A koromagy hosszabbítás csak annyit jelent,hogy "rózsaszín" zselevel eltakarjak a szabadszelt,és optikailag meghosszabbítják a koromagyat,hogy aranyosabbnak tűnjön az összkép. Ha te színes zselével akarod fedni, akkor miért akarsz koromagyat hosszabbítani?
2018. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! :)

Igazából nem is tudtam mit jelent pontosan. Csak a legtöbb videóban láttam, hogy eléggé vastag rétegben kenik fel ezt gélt, s úgy gondoltam szükséges "alap" amire majd jön a szines gél amilyet választok.


Akkor ha nem franciát szeretnék, elég az átlátszó épitő gél s erre rá a szines zselé?

2018. júl. 16. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
O,értem.igen, elég.
2018. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod😊
2018. júl. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!