Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néztek engem 29évesen...

Miért néztek engem 29évesen 19nek?

Figyelt kérdés
És miért néznek engem most 33évesen 25évesnek?Jó fiatalosnak lenni szerintetek,de ennyire?

2019. okt. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Engem 68 helyett 58-nak gondolják, mondják!
2019. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

-gyerekesen öltözködsz (legalábbis nem korodhoz illően)

-a frizurád "semmilyen"

-alacsony és vékony vagy

-nem elég határozott a kiállásod

-babaarcod van


Gondolom több igaz van az állítások között mint nem. De szerintem emiatt ne aggódj már, ha 25nek kinézel az szuper.

2019. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mert vékony vagyok babaarccal de azert magas is mellé. Borosta öregít amúgy de megborotválkozva 19 nek néznek.
2019. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

29 éves koromban leálltak a boltok arról, hogy elkérjék a személyimet alkohol vásárláskor, 40 éves koromban elkezdtek magázni a tizenévesek. Szerintem ez nálunk genetika, nem őszülünk 60 előtt, de azon gondolkodtam, hogy esetleg segít az is, ha vidám vagy és barátságos, szóval nem a fásultság ül az arcodon. :) Én nőiesen öltözöm és nem sminkelek, talán ennek is köszönhetem, hogy a szemem körül ráncok csak akkor jelentkeznek, ha nevetek és csak kb. egy éve. Pár hónapja gondoltam, hogy hát azért most már látszik, mintha szárazabb lenne ott a bőröm, úgyhogy megvettem életem első arckrémjét és a tapasztalat teljes hiányában egy olyat választottam, amit - stílszerűen - úgy hirdetnek, hogy "első ráncaimra" és döbbenten láttam, hogy 25-40 éves korig ajánlják. :)

Nekem ettől kettős érzéseim vannak amúgy, mert egyrészt azt megszoktam, hogy a nálam fiatalabbak tegeznek, de az bosszantott, ha idősebb emberek meg "csitriszámba" vettek. Ettől a hajam égnek áll, hogy mennyire alpáriak tudnak lenni. Társkeresésnél származott még hátrányom belőle, mert a saját korosztályom keresztülnézett rajtam, a 10-15 évvel fiatalabbak meg úton-útfélen érdeklődtek. Egyébként szerencséd van, hogy a kérdésednél nem leptek el a trollok, mert láttam már hasonló kérdést, ahol nekiestek a kérdezőnek, hogy csak képzelődik, pedig hát nehéz képzelni azt, hogy állandóan tegez mindenki, meg hogy kiguvadt szemmel esik le az álla, amikor lepattintod az érdeklődőt a koroddal. Ma már totál nem belőhető szerintem a kor kinézetre, fiatalok teljesen elöregítik magukat, miközben csomó ember, aki hivatalosan középkorú, huszonévesen fest. Egy osztálytársam pl. annyit szolizott, hogy már tíz éve olyan ráncos volt a nyaka mint egy teknősnek, egy másikra meg ráförmedt egy néni a parkban, amikor a gyerekeit vitte a játszótérre, hogy még az iskolapadban lenne a helye. 28 volt.

2019. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!