Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire néztek meg egy...

Fiúk! Mennyire néztek meg egy pattanásos arcúlányt aki eleve egyáltalán nem csúnya? Többi lent.

Figyelt kérdés

180cm vagyok zöld szemű hosszú sötétszőke hajam van és alakra is tök vékony vagyok de az egészséges kategóriába tartozom.ja és szemüveges.

Ez így nektek mennyire oké?



2019. júl. 25. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezt így lehetetlen megmondani. De szerintem ne az érdekeljen, ki mennyire bámul meg. Beszélgetés során akarj tetszeni valakinek. Jó, oersze nyilván, ha szép vagy, nagyobb eséllyel jön össze a duma is. Számomra nem lenne taszító, és ha a személyisége megfog, még vonzó is lenne.
2019. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem a szemüveges, magas lányokat, szóval a pattanások aligha érdekelnének, idővel valószínűleg úgyis kinövöd.
2019. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de a pattanás az mindig ront az összképen. A mennyiségtől függ, hogy mennyire.


Miért vagy pattanásos?

2019. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó, na vajon miért pattanásos a kérdező?!

A rendezetlen nemiélet miatt..


A kérdésre a válasz tud a patti is szexi lenni pont úgy mint a szeplő.

A leírásod alapján vonzó nő lehetsz a szemüveg meg kifejezetten szexi.


F/41

2019. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tini vagyok!

Nem élek nemi életet!

Hangsúlyoznám a NEM szót.

2019. júl. 29. 21:59
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Van egy ismerősöm, ő nagyon pattanásos pedig 20+éves. Nem is próbálja leplezni, kimondottan ronda az arca. De neki nem pár pattija van, hanem sok.

Szóval a mennyiségen múlik mennyire zavaró és mennyire visszataszító.

2019. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem hogy megnéznének e hanem ha egy lány belülről megtetszik akkor ezt mennyire tudnátok elfogadni/szeretni úgy ahogy van és nem azt nézni hogy milyen aranyos arca van vagy nagy melle/feneke.
2019. aug. 7. 21:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam meg a kérdést.
2019. aug. 8. 01:50
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Számomra nem fér bele egy mindig csúnya pattanásos arc. Persze ha kijon 1- 2 db időnként az nem tragédia, de mindig, sok pattanás nálam kizaro ok.
2019. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne érdekeljen téged!
2019. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!