Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök piercingem van....

Bananina kérdése:

Szemöldök piercingem van. Hogyan tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Magamnak csináltam meg,túlságosan is könnyen ment csodálkoztam is rajta. 07.14.-én csináltam... Első szúrásos pc-t használtam.

Nagyon feldagadt. mit tudok tenni ellene?vagy valami h legalább ne legyen ilyen nagy daganat a szememen? vagy esetleg elmúlik magától?


(Kép: [link] )


2010. júl. 16. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Magadnak? Okos vagy! El is fertőződhet!

Am ha nagyon dagadt menj el orvoshoz!

2010. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon vigyáztam rá,hogy ne menjen bele koszm.tiszta tű,tiszta kéz stb. mondhatni h steril voltam... :)

de köszi a választ... :)

2010. júl. 16. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:

szija. én is szúrtam már magamnak, a számba, alul. feldagadt, de szerintem ez egy normális reakció, főleg h csak 2 napja lett szúrva. kamillával borogasd, és idővel lemegy róla a duzzanat, nem kell megijedni.

Ha esetleg 1 hét múlva sem múlik, és fáj, begyullad akkor vedd ki.

2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De erre sajnálod a pénzt...
2010. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Szóval az van,hogy Tegnap mikor kivettem észre vettem,hogy genny folyik ki belőle és elkezdtem belőle óvatosan kinyomkodni.Most már csak víz jön ki belőle,de még mindig felvan dagadva. Ez normális,vagy hagyam a csudába?

Most kamillateával gőzölögtetem,hátha segít és majd készőbb borogatom. Jól teszem,vagy alapból hülyeséget csinálok?Mit tegyek?:(Segítsetek kérlek...:(

2010. júl. 20. 11:24
 6/9 anonim válasza:
Vagy kenegesd betadine-val, vagy valami fertőtlenítővel, vagy vedd ki, hagyd össteforrni, majd ha úgy gondolod hogy mégis kell neked az a pc, akkor bemész gyógyszertárba, kérsz injekciós tű véget, azt steril, vagy bemész pc-shez, ha jól tudom ott lehet venni direkt ehhez való tűt. De ha gyógyszertáros tűvel csinálod, akkor fájni fog mikor berakod a pc-t, mert az nem bök akkora lyukat, mint a direkt erre való ps tű.
2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapból hülyeség volt saját magadnak barkácsolni. Azt tanácsolom vedd ki, gyógyszertárban kapható sebalkohollal fertőtlenítsd és hagyd begyógyulni! Ezután ha mégis akarsz, akkor hozzáértő emberhez fordulj! Bár szerintem roppant nőietlen, na de ez már a te dolgod...
2010. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Üdv:)

köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

kb. 5-6napig volt durván bedurranva (mint a képen legalul) aztán 2-3nap alatt lecsillapodott. :)

valaki azt mondta,hogy lehet,hogy azért durrnat be ennyire,mert közel van a halántékomhoz.

A lényeg,hogy mostanra így néz ki :) és imádom<3

köszönöm a segítségeket :)


[link]

2010. nov. 15. 15:03
 9/9 anonim válasza:
húú ki kéne szedni a szemöldököd :P
2014. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!