Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a gyerek egy bohóc vagy...

Ez a gyerek egy bohóc vagy komolyan van esélye egy uj társadalmi korszak megterentésére?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 11. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a retkeskörmû? Némelyik képen úgy néz ki, mint a nyomorult mc haver.
2019. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most hallok először erről a pojácáról. Nekem nagyon csak ilyen kis wanna be-nek tűnik.
2019. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban górcső alá vettem a cikkben lévő képeket. Fesztiválon van, ok, manapság bárki megengedheti aki dolgozik és nincs család.

Kép a haverokkal asztalon Stefl meg Aranyfácán sör, már csak a flakonos bor meg a Kevert hiányzik ebből a képből.

Vannak csajai ok, ezt minden bézik jóképűbb csávó el tudja érni. Pózól valami a belső alapján 10-15+ éves mergába, amit millió alatt megkapsz a használt piacon, nem nagy eresztés. Meg szivarral pózolás, mér 1000Ft-ért kapsz gagyi szivart a nemzetiben. Szóval ez a srác csak egy szánalmas wanna be pózer.


Értem hogy kit próbál mímelni ez a srác.

Az ilyen Dan Bilzerian életstílust, ahol a csávó tényleg dollár milliárdos, a legnagyobb villákba lakik, a legdrágább kocsikat hatja, meg a legtopabb bukszákat nyomja.


De ez a mucsaröcsögei kis parasztgyerek egy nagy rakás gagyi, aki próbálja eljátszani hogy valaki, miközben senki.

2019. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!