Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez normális?

Mit csináljak? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja folyton azt csinálom hogy bekenem a számat valamilyen ajakápolóval és rá 10 percre megint be kell kennem. Pedig még be sem szívta a szám viszont nem birom abba hagyni és csak kenem és kenem. Most is nagyjából 5 perce kentem be és már megint nyúlnék érte hogy bekenjem és nem birom nem bekenni. Ez normális?
2019. okt. 19. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kényszerbetegségre utal. Nem lesz semmi baj ha nem kened be. Nyugodj meg!
2019. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De olyan jó bekenni, nem birom abba hagyni
2019. okt. 19. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy akkor hamarabb elfog fogyni xd
2019. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy rakd el messzire az ajakápolókat. :D Mármint ha ott van egy kéznyújtásnyira, akkor nyilván reflexszerűen használod. De ha például te a hálószobádban vagy, és az ajakápoló meg a ház másik felében, akkor azért könnyebb ellenállni.
2019. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki őket
2019. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen. Én ugyanez vagyok . Szó szerint. Én sem tudom miért van. Én ajakolajjal szoktam váltogatni az ajakápolót . De rám is rengetegszer rám jön ez a nap folyamán , hogy a táskámba nyúlok valamiért és már azon kapom magam hogy megint a számat kenem. Itthol meg még sűrűbb ez a kényszerem .Nem győzöm újravenni őket.
2019. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!