Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg a szemöld...

Hogyan csináljam meg a szemöldököm ELEJÉT?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el jobban sminkelni magam. A szemöldökömnek úgy alapból jó alakja van, de az eleje szőke. Furán hangzik, de így van.kb a közepétől barnul be a szemöldököm, az elején full szőke. Nem tudom hogyan lehetne ezt megcsinálni. Ha előre húzok két csíkot oda, (avagy körberajzolom a szemöldököm) és kiszinezem, borzalmasan áll. El szoktam elől "kenni" fülpiszkálóval, vagy az ujjammal, de sose Tökéletes. Érzékeny is a böröm, ott piros is szokott lenni ezek után. Hogyan lehetne elől megcsinálni, hogy ott is tökéletes legyen? A két csíkot kössem össze, vagy valamilyen jó ötlet? Komolyan nem tudom hogyan csináljam meg, semmi sem áll jól ott elől. Hálás lennék, ha valaki adna egy jó tippet


17L


2019. okt. 20. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, nem értek az ilyenhez.


Befesteni egyszínűre nem lehet?

2019. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de nekem az úgy legyek őszinte nem tetszik :/
2019. okt. 20. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Festesd be, ezen más nem segít.
2019. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Színezett szemöldökspirállal próbáld meg, én is azt használok jó formájú de világos szemöldökre.
2019. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha alapból jó formája van miért nem festeted be vazelinnel? es akkor a bőröd nem lenne olyan csak a szőrt festenék be, és egyszínű lenne az egész
2019. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!