Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van több...

Szerintetek miért van több lófejű vagy ronda ember, mint babaarcú?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 11:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Attól hogy valaki nem babaarcú miért lenne ronda... mindenki az instagrammon posztoló zsugorított fejű agyonphotosoppolt “modellre” akar hasonlítani de miért...
2019. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Most csak viccelsz, vagy tényleg ilyen buta vagy?
2019. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azokról beszéltem, akik nem babaarcúak. A között meg a ronda/lófejű között van bőven átmenet. De azt vettem észre, hogy az említettek vannak többségben.
2019. okt. 21. 11:44
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Neked ez miért problèma?
2019. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az ideális, ha a babáknak van babaarcuk. A felnőtt embereknek meg felnőtt ember arca, legyen az bármilyen :D
2019. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Azert mert az instalanyok egy elvakitott szepsegidealt kepeztek a fejedben, attol meg nem kell ennyire abszurd, ertelmetlen, antikedves kerdest kiirnod;)
2019. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem az embereket. Egyáltalán nem írta, hogy probléma, de azt sem, hogy az Insta miatt írta volna ki. :D Bármilyen hátsó szándék nélkül mondom, megbántani sem akarok senkit, mert amit ír, az egy adottság, de ezt én is észrevettem. És nem az insta lányokra gondolok, baba arc alatt, hanem egy szép, finomvonású lányt, nem vastagra sminkelt vagy megműtött szájúra, stb...
2019. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én sem értem ezt az instás dolot, ez valami olyasmi lehet, mint a migránsok. :D

Nincs is instám, de akkor sem szép az emberek többsége.

2019. okt. 21. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

En irtam az instasat,

Jo azt meg kell hagyni, hogy keves szep ember van😂 de altalaban akik panaszkodnak hogy milyenek a lanyok, azok tokeletes “instalanyt” varnak, az hogy nincs instad az nyilvan kizarja ezt, de ettol fuggetlenul sem volt kedves a kerdes, hogy jogos😂

2019. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
És te szép vagy? :) rakhatnál be képet, ha már ilyen kérdést teszel fel, te biztos gyönyörű vagy!!
2019. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!