Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaza van a fodrásznak, vagy...

Igaza van a fodrásznak, vagy jogosan vagyok kicsit mérges?

Figyelt kérdés
Most voltam első alkalommal ennél a csajnál és levágta a hajam.Szemöldök piercingem van ami nem lóg ki,nem karika stb.Miközben fésülte a hajamat 3szor úgy megtépte hogy szinte kiszakadt,nem hogy bocsánatot kért volna hanem még elkezdett szinte leosztani.Meg hogy ha jövök ragasszam le,neki mennyire útban an.Érdekes eddig akárkinél voltam senkinek nem okozott gondot.(21/L)
2010. júl. 17. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem jogosan vagy mérges.

Én a helyedben megmondtam volna neki, hogyha beszólogat a bénasága miatt, akkor nekem meg nem kell fizetnem...


De most komolyan. Ha nem tud normális lenni a vendégeivel (már csak azért is lehetne kedvesebb, mert a vendégeiből "él"), akkor miért nem egy olyan szakmát választott, ahol senkit sem érdekel a viselkedése...

2010. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Ez kb. olyan mintha nagy karika fülbevalóval mentél volna fodrászhoz. Igaza van, legközelebb legalább ragaszd le!
2010. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy van igaza!Fodrász,tehát tudnia kell kezelni a problémát,nem kitépni szerencsétlen ember piercingjét!Legközelebb a füled lesz útba,mi lesz?Levágjuk,nem baj van másik...sztem ne hozzá menj legközelebb!
2010. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat.Mint mondtam nem igazán lóg ki akkor akad bele valaki ha szinte a homlokomon is végig húzza a fésűt.Karika fülbevalóval nem mennék.Meg az oké hogy egyszer max kétszer beleakad első alkalommal mert előfordul de legalább ne kezdte volna el mondani a magáét.
2010. júl. 17. 09:01
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha a fodrász nem tudja a fésűvel kikerülni, tartson az üzletben ragtapaszt és kérjen meg téged, hogy ragaszd le.

Ha még neki áll feljebb én nem mennék hozzá többet.

2010. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

09:36 válaszát nagyon jónak találom.


Én biztos lekevertem volna egy pofont a fodrásznak, pláne ha még elkezd nekem hőbörögni.

Különben mindegy, hogy kinek a hibája illett volna bocsánatot kérnie, amiért ráment a fésűvel TÖBBSZÖR IS!


Én fülbevalót se szoktam kivenni (pont karikám volt sokáig), mert eszembe se jutott eddig.

Sosem szólt a fodrász sem és nem volt vele gond. Érdekes...

Szóval szerintem ne menj ehhez a fodrászhoz többet.

2010. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egy pc nem olyant, mint egy fülbevaló nem lehet csak úgy kivenni meg visszarakni és igazad van, nem kéne ilyen bunkónak lennie a fodrásznak, de legközelebb ragaszd le:))
2010. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az jutott eszembe, hogyha ennyire zavarja, akkor tartson ott egy ragtapaszt ilyen esetekre, és ragasztassa le veled. Minden ilyen probléma elkerülhető vele, és senki se lesz paraszt.
2010. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!