Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti borotváljátok valahol...

FIÚK! Ti borotváljátok valahol magatokat?

Figyelt kérdés
Akárhol borotváljátok magatokat? A péniszetek fölött kb mekkorára hagyjátok?
2010. júl. 17. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen,én borotválom az egész testemet.Sokkal jobban érzem így magamat,egyébként elég szőrös vagyok.
2010. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónalj leborotválva, mellkas nem szőrös, pénisz környéke általában nagyon rövidre nyírva, vagy teljesen lecsapva
2010. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem borotválom mert akkor már másnap kinő, inkább 3 hetente gyantázok, mindenhol.
2010. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
honaljam gyanta v borotva lent borotva fazonra :D testemen hagyom de enm hosszura kezem lában men borotválom mer az b*zis. arcomon meg kis borostát mindig hagyok mer jol áll :D
2010. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*men=nem csak nemtok irni
2010. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Lábam, ágyékom és a hónaljam igen, meg az arcomat is.

A hasamon van egy csíkocska szőr, az maradhat mert csajom szerint szexi, máshol meg nem vagyok szőrös.


B.zis vagy nem, én így érzem jól magam és neki is tetszik.

2010. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sehol
2018. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!