Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik csupaszra borotvá...

Lányok, akik csupaszra borotváljátok magatokat egy férfi kedvéért tudtátok?

Figyelt kérdés
Hogy a fertőzések könnyebben megkaphatóak és átadhatóak? Hogy szőrtüsző gyulladást kaphattok? Elgondolkoztatok azon hogy az a férfi akinek csak így kelletek az vajon mennyire szeret és fogad el titeket?
2011. okt. 13. 13:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Én nem férfi miatt borotválom csupaszra, csak így jobban érzem magam, és igen volt már szőrtüsző gyulladásom, de így akkor is jobb!!! Soha nem kérne olyat a párom amit nem akarok és ez lenne a normális!!!
2011. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
77%
most nem azért kérdező, de neked ehhez mi közöd van? mindenki azt csinál saját magával amit akar.
2011. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom miért vagytok kiakadva folyton ezen a témán...én is borotválom a cerkát és nem azért mert bárki is kényszerítene rá,vagy mert csak így fogadna el bárki is,de gondolom ezzel mindenki így van nemtől függetlenül.Egyébként volt olyan barátnőm akinek mondtam hogy nem kell borotválnia ha nem akarja,és képzeld el akarta továbbra is mert ő is így érezte jobbnak.Szóval jó lenne már felnőni végre.Ha nem akarod nem borotválkozol nem kényszerít senki,de ezért ne provokálj másokat.
2011. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 vikotrot válasza:
71%
Én bozontosan szeretem.Na? És akkor mivan? Már 20 éve mosom samponnal. Bodor, és legalább még öltöztet is.
2011. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Nem értem mi ebben a provokáló! Akinek ez az annak oka van ha így gondolja, de szerintem ez nem provokáló más kérdésekhez képest, melyek valóban azok.
2011. okt. 13. 13:29
 6/59 anonim ***** válasza:
38%

"most nem azért kérdező, de neked ehhez mi közöd van? mindenki azt csinál saját magával amit akar."


Látod itt valahol, hogy kötelező válaszolnod a kérdésekre? Lapozz és már meg is oldottad.

2011. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy nap alatt a harmadik ilyen témájú kérdést olvassa az ember akkor az szerintem már bőven az idegesítő kategória,még ha esetleg nem is annak szántad.
2011. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre: Igen.

Egyéb kérdés?

2011. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
77%

És ha nem férfi kedvéért borotválkozik valaki...?

Pl. vérzésnél elég undi tud lenni, mikor tiszta lucsok az ember, és bizony, mint a hónaljnál, a szagok is jobban kialakulnak és érződnek. A szőrtüszőgyulladáshoz meg nem kell borotválni sem feltétlenül, anélkül is ki tud alakulni (mellesleg se ilyen problémám nem volt, sem fertőzésem)

Ha megfelelő az ember higiéniája, és tiszta pamut bugyit húz, nem fekszik össze akárkivel, akkor viszonlag kicsi az esély fertőzésekre. Amit meg pl elkapsz uszodában... attól ugyan a szőr sem véd meg. A nemi úton terjedőtől sem.

2011. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
60%

Miért gondolod, hogy férfi kedvéért? én saját magamért, mert sokkal tisztábbnak érzem magam.

egyébként nem borotválom,hanem gyantáztatom, és 14 éves korom óta amikor elkezdett nőni. Azaz 30 éve. Közben szültem 3 gyereket, soha nem volt még gombás fertőzésem se, pedig úszom minden nap, úsztam terhesen is.

És a kérdésed nem provokál ugyan csak bugyuta.

Ha nem akarod, akkor te ne csináld. De mi közöd hozzá, hogy más mit csinál? Nincs más amivel foglalkozhatsz?

2011. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!