Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Catrice...

Mit gondoltok a Catrice termékekről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok vele kapcsolatban.
2019. okt. 28. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint, mivel ide tetted: egészségügyileg volt-e valami problémája valakinek

VAAAGY: megfelelő fedésűek-e pl?

2019. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem ájulok el tőlük. A Maybelline, Revolution is ugyanebbe az árkategóriába esik, mégis sokkal jobb, már-már professzionálissal vetekedő minőséget képesek produkálni.

A szemfestékeik, ceruzáik, rúzsaik egyáltalán nem megfelelően pigmentáltak és tartósak.

A Maybelline szempillaspirálomat ha reggel 5-kor kenem fel, még este 8-kor is csak olajjal tudom leszedni magamról, annyira tartós és ugyanez igaz a tusukra is.

2019. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit próbáltam és jó: szemöldökpúder,Hd liquid alapozó, korrektor, púder. A szemöldökpúder és a korrektort ( a tégelyest és a folyékonyat is) már régóta használom folyamatosan, ezek nálam a befutók a drogériás termékek közül. Szemhéjpúderüket annyira nem ajánlom, nem túl pigmentált, tartós. Minden márkának vannak jobb ill. kevésbé jó termékeik, tájekozódj krémmánián róluk.
2019. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután nem egy, krémmániaán 70-80 %ban lehúzott termék nagyin bevált nekem, azóta nem olvasom inkább...
2019. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Ár-érték arányban a legjobb. Nagyon olcsó minden termékük és eddig még semmire nem volt panaszom, holott a drága high-end márkák nem mindig válnak be.

Amiket már próbáltam eddig: hd liquid alapozó (jó a fedése, tartós, szépen mutat, sajnos nekem megfelelő szín nincsen belőle), szemhéjpúder (nem tudom ez pontosan melyik volt, de pigmentált volt, jó volt az állaga is, szépen lehetett vele dolgozni), a korrektorjail messze a legjobbak, bármelyiket vettem eddig, tökéletesen beváltak. Szemöldökceruzát is próbáltam, tökéletes volt. Bronzosító is bevált, highlighter is és primer is nagyon jó volt. Sőt, még a körömlakk is.

Egyik kedvenc márkám lett. Ha nem akarok sokat költeni, mindig ezt a márkát választom.

2019. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 3 dolgit használok rendszeresen, amit merek ajánlani:

-Camouflage korrektor

-szemhéjalapozó

-tégelyes transzparens púder


Van még pár szemfestékem (paletta és mono is), azok elmegy kategória), meg körömlakkom.

2019. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szájfény,paletta,szempilla spiral, kb ezeket vettem ettől a márkátol,catrice culture szempilla spiral kataszrofa semmit nem változtat a pillákon,catrice croome highlit palettája jó, azt használtam suliba hétköznap, szájfényük se rossz,a dusito szajfenyeit vettem chiliset, egyszerű drogériás márka, essence kategoriahoz all a legkozelebb,kb egy árban mozognak,nem a kedvenc márkám a catrice de nem is utalom.
2020. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!