Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AMWAY termékekröl nektek mi a...

Júlia Montay kérdése:

AMWAY termékekröl nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az LOC-t használom, elég jó.

A többi nem tűnik kifizetődőnek, és mind az LOC továbbfejlesztése, amennyire tudom.

2017. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint barmelyik boltban kaphato termek
2017. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb egy évtizede használom őket (nem vagyok viszonteladó, csak saját használatra vesszük). Ha nem lenne jó, nem vásárolnánk. Lehet, hogy dupla az ára... de 3-4x annyit tart és a minősége jócskán megelőzi az üzleti termékekét, vagy más cégek termékeit. Mondom... nem reklám :) A mi családunk tapasztalata az, hogy hosszútávon gondolkodva többszörösen kifizetődő úgy minőségben mint mennyiségben. Ahogy egy német mondaná az olcsó dolgokra: túl drága ahhoz, hogy megvegyem. Inkább a minőség és az egészség a fontos :)
2017. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hàrmas ez mar csak onigazolas. Egyaltalan nem jibb egy lic mint mondjuk egy jar es nem is tart tovabb.
2017. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy pl. a Jar olyan jó lenne, mert csupa szintetikus szar van benne. A Dishdroops az komolyabb jóval, hígítva is erős. Egy baja van. Nem olcsó.
2017. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4: Minden univerzális tisztítószernek van egy fő profilja, pl. a Domestos a penészt jobban eltávoltítja,

az LOC a szappant jobban oldja. Tehát pl. nálam a lefolyó elég lankás a lakás alatt, a kádból nem megy le jól a víz emiatt, a szappanlerakósádok miatt 3-4 évente tisztíttatni kellene a lefolyót, ez alaphangon 20 000 Ft alkalmanként. A lefolyótisztító mérgek sem segítenek sokat rajta. De mivel az LOC leoldja, azóta nem kellett kihívni csőgörényest, és hát 2500 Ft az LOC, és egy flakon 1-2%-a kell hozzá csak, hogy érezhető, majdnem tökéletes javulás legyen a lefolyásban.

A kádtisztításnál is a szappanlerakódásokban verhetetlen, mást még nem találtam erre a dologra.

2017. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!