Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy férfias az arcom?

Figyelt kérdés

Gyémánt alakú arcformám van, ami azt jelenti, hogy csontos az arcom, a járomcsontom és az állkapcsom is elég nagy, kiáll, nagyon férfias az arcformám.Régebben sem voltam ezzel elégedett, viszont pár hónapja valaki felhívta rá a figyelmemet és azóta nagyon nagyon zavar. Ha tükörbe nézek egyből azt veszem észre, hogy milyen nagy az állam, minden fotón ezt nézem.

Tudom, hogy ezen nagyon-nagyon nehezen tudnék változtatni, ezért próbálom elfogadni, de nagyon nehezen megy. Próbálok instagram-on is hasonló arcformájú lányokat követni, hátha attól magamat is szebbnek látom, próbálom sminkkel szépíteni kicsit a helyzetet, de mióta elkezdtem ezzel foglalkozni, azóta nem tudok másra gondolni.

Olyan érzésem van, mintha azóta teljesen elcsúnyult volna az arcom, mintha egyre rosszabb lenne a helyzet, nem tudom, hogy ez esetleg attól van, hogy fogytam azóta (még csontosabb lett az arcom) vagy tényleg csak a hozzáállásom változott.

Voltatok már hasonló helyzetben? Szerintetek mit tehetnék, hogy megfeledkezzek erről vagy el tudjam kezdeni újra szépnek látni magam?



2019. okt. 28. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz képeket Törőcsik Mariról és gyönyörűnek fogod magad látni.
2019. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt igy láthatatlanban????

Így nehéz lesz?

2019. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
például Vasvári Vivien arcáról sokan mondják, hogy férfias, nekem hasonló az állam és az arcformám
2019. okt. 28. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép az ilyen arcforma
2019. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Vékony arc, járom csont kiugrik + szép szögletes állkapocs :( fogadd el, én is így tettem. Szerintem nem ezen múlik, hogy valaki szép vagy nem.
2019. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy küldhetsz privibe képet az arcformádról, szívesen megnézem.
2019. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!