Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el magamat?

Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés

A külsőmről van szó; alapjáraton nem vagyok túlsúlyos, 168 cm vagyok, ehhez olyan 52-55kg. Viszont a vékony derekam mellé (58cm), vastag 26 cm-s karjaim vannak. Próbáltam rá edzeni, diétázni, egészséges életmódot folytatok, mégse akar vékonyabb lenni. Csak nő rajta az izom, és mellé a tricepszem alatt a vastag zsírréteg miatt olyan mintha még nagyobb lenne. Ezen kívül a testemen nem igazán van felesleges zsír, csak a fenekemen és a combomon annyi amennyi kell. De a karom nagyon aránytalan. Továbbá nagy az orrom. Ilyen kiálló és hosszú. Profilból szörnyű, elölről meg látszik, hogy mennyire ki van emelkedve. Hogyan tudnék megbékélni? Annyira belebetegedtem a hibáival, hogy mindig a nálam szebb és vékonyabb lányokhoz hasonlítom magam.

20/L



2019. máj. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
viselj harsány színű karkötőket ami elvonzza a figyelmet a vastag karodról valamint a szabadban elegáns kissé feltünő de nam tolakodó napszemüveget ami az orrod formáját semmlegesíti
2019. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tökéletes, bár 23 éve testépítek, de a hasam piszok lassan alakul úgy ahogy én szeretném.

Mellesleg egy dologban hasonlítunk nekem is nagyon ki áll az orrom a fejemből, nem egyszer előfordult hogy a buszmegállóban rászállnak a madarak megpihenni!


Na jó ez nem igaz csak próbáltalak felvidítani...


Szóval annyit tudnék mondani, hogy próbálj megbékélni magaddal hidd el később jobb lesz a lelkednek.


Amikor ennyi idős voltam mint te én is sokat foglalkoztam magammal, külsömmel , de a kor haladtával ez már mellékes lesz, az egészség a legfontosabb nem a kinézet! :)


F/42

2019. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok. Mindenki szép, ha nem vagy elégedett, változtass a külsődön. Nem műtétekre gondolok, hanem mondjuk a hajad, más smink, más öltözködés. Próbálgasd mi az ami előnyös számodra. Biztosan van olyan. Találd meg a stílusod, és akkor el tudod fogadni magad! :)
2019. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orrodat mindig utálni fogod, nem lesz olyan, hogy egyik nap arra kelsz fel, hogy szépnek látod. Nekem görbe, hosszúkás, hegyes orrom volt, nem egyszer be is szóltak rá, utáltam magam fotózni is. Hiába mondták, hogy semmi baj vele, tudtam, hogy csak udvariaskodnak, szörnyen nézett ki. 23 évesen összegyűjtöttem elég pénzt a műtétre, és most már szép pisze orrom van, az arcom annyival szebb lett, mintha kicseréltek volna. Teljesen megváltozott az életem, jobban tetszek a pasiknak és máshogy is állnak hozzám. Nagyon boldog vagyok, végre van önbizalmam és nem azon kattogok, hogy vajon aki meglát oldalról, arra gondol-e, hogy “fu, micsoda görbe, csúnya orr”. Szóval én azt javaslom, hogy kezdj el gyűjteni egy orrplasztikára(drága, profi orvossal kb 900 ezer, de megéri).
2019. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!