Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort ajánlanátok...

Milyen epilátort ajánlanátok kezdésként? Ami jó bikini vonalra, lábra, hónaljra és karra is.

Figyelt kérdés
Olyan epilátort keresek amit vízben is lehet használni.Eddig csak borotvát használtam de kikészíti az érzékeny bőrömet.Tudnátok nekem olcsóbb de jó minőségű márkát ajánlani?A válaszokat előre is köszönöm.
2019. nov. 2. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bikini vonalra, vagy pedig fanszőrzetre?
2019. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vízben használatos epilátorom van, de a Braun márkában nem csalódtam. Nézz szét, hogy hátha ebben a márkában van-e olcsó vízben használatos epilátor.
2019. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy lány vagyok
2019. nov. 2. 21:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Használat előtt bekell borotvahabozni a bőrt vagy lehet szárazon is használni?Használata során el lehet kerülni a kipattogzást?
2019. nov. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!