Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők (18+)! Nektek mi a szexisebb?

Nők (18+)! Nektek mi a szexisebb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van két egyforma férfi test. Mindkettő sportos (sportos, nem pedig vézna( Mondjuk klónok. Arcuk is egyforma, még a természetük is.


Egy különbség van: Egyiknek vastagabb a karja (nem azért mert zsírosabb), a másiknak vékonyabb a karja, de kifejezetten formás a bicepsz.


Melyik tetszik nektek jobban? Melyik vonzóbb? Kort, és saját testalkatot is kérek írni. Minden válaszoló zöldet kap, aki a KÉRDÉSRE válaszol



2019. nov. 3. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha vékonyabb alkat úgy bírja fizikailag , mint a vastagabb karú, akkor a vékonyabb kifejezetten formás bicebszet választanám. Lényeg számomra hogy erőss legyen egy férfi, viszont nem az agyongyúrt kokszolt izmok jönnek be .Engem taszít a látványuk. Számomra egyáltalán nem kritérium az izmos kocka has . De az erő viszont igen :)


21 / L alacsonyabb homokóra testalkat

2019. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vastagabb! :)

20/L

2019. nov. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vékonyabb.

Alapból a nyurga, de izmos csavókat szeretem.

2019. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A vastaglőcsü a király.
2019. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Rossz nőkkel találkoztál. :)

Nekem is a vékonyabb jönne be. Én spec.hányok a chippandale pasiktól.

Átlag testalkatú vagyok,alacsony, bár 5-6 kg felesleg van rajtam. :/

31/n

2019. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!