Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Gyakorikérd...

Miért van az, hogy Gyakorikérdéseken a kis mell a menő?

Figyelt kérdés

Brit tudósok szerint a férfiak 75%-a C vagy annál is nagyobb kosaras mellet preferál.


[link]



2019. nov. 8. 19:08
 1/10 anonim válasza:
54%
Hát mi magyarok vagyunk, és szeretjük a kicsi, formás melleket. Én is.
2019. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andi80018 ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy a magyar férfiak fenék orientáltabbak inkább? Szóval, jobban elfogadják a mellet, bármilyen legyen is, de a fenékre jobban figyelnek.
2019. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Én inkább kishitűnek nevezném őket, nem tudják elképzelni, hogy egy jó nagy D kosaras mellhez tartozhat még egy jó fenék is.
2019. nov. 8. 19:37
 4/10 anonim válasza:
60%
Úgy hogy alapvetően a nagyot szeretik, de mivel az elsődleges szempont náluk a zsákolás így megelégednek kicsivel is ezért pol korrektek hogy a zsákolásra minél nagyobb esélyük legyen. Nekem kis mellem van, lakótársamnak nagy, na tippelhetsz melyikünk jár többször sikerrel amikor elmegyünk pasizni... :) Jah és mindketten éveken át sportoltunk, sportosak vagyunk nagyjából minden egyforma rajtunk kivéve ez :)
2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
78%
Brit tudósok... XD Az ugye megvan hogy a "brit tudósok" egy meme? :D Amúgy tök m1 mit preferálsz ha a csajnak aki tetszik nem az van nemde? :D
2019. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Az ugye megvan, hogy az Egyesült Államok után Nagy-Britanniából került ki a legtöbb Nobel-díjas.
2019. nov. 8. 19:55
 7/10 anonim válasza:
70%
Brit tudósok 75%-a puncit csak születéskor látott. 🙂 Nálam a valóságban is az A, B kosaras cicik hergelnek fel. 🙂
2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, itt minden mellméret nyerő.:)
2019. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az, hogy itt gyakorin 10-ből 7 pasinak a fehér bőr jön be, nem a szolizott. Mégis ha elmegy mellettük egy szolizott nő (hozzáteszem pl ilyenkor is, ha vastag téli kabát van a hölgyön) akkor is hamarabb utána fordulnak, mint egy fehérbőrű nő után. Gondolom összekapcsolják, hogy aki szolizik, az egy magamutogató könnyűvérű nő, akire csorgathatják a nyálukat. 😀
2019. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre valami legalább minimálisan is hiteles forrás is van? Mert a The Sun nem az, főleg hogy még a cikket sem linkelted be amiből kiderülne bármi amiből lenyomozható a kutatás, annyi van ráírva a képre hogy 2000 kérdőív alapján, az nem hogy ki csinálta a felmérést és milyen intézmény hitelesítette, milyen körülmények közt, vagy mikor készült.

Én is tudok neked szerkeszteni egy szép színes diagramot hogy a nők 125%-a a három centinél rövidebb péniszt preferálja, és be tudom neked linkelni kontextus nélkül, de ettől még baromság marad.

2019. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!