Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éves lányok! Milyen srácok...

20 éves lányok! Milyen srácok jönnek be? Menő kinézetű?

Figyelt kérdés
arcra? test? sportos? haj?

2018. dec. 8. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ nálad mi számít menő kinézetnek.


Az én ideálom konkrétan 170-180cm, magas. Van hasa. Igen, itt kezdődik a ferfi, nem pedig az agyonkondizott kockahasu amúgy erőtlen de kinézetre izmos bájgunároknál.

Nálam a férfi legyen 90-110 kiló nem pedig 70kilós anorexiás kis izé. Tehát legyen hasa, lehessen gyömöszölni de legyen egyben izmos is, nem kövér. Férfias.


Borosta , szakáll is szexi, férfias.

Félhosszú haj, szemszín és hajszín mindegy.

Szeretem a valaki tetovált, de persze ez nem olyan fontos mégsem.


Egyéni stílus. Bár mindenkinek mást jelent. Én a farmer pulcsi, vans stílust szeretem bennük. Ami taszító az a nőies hosszított pulcsi , bőrkabát, magasszárú cipő, répagatya, zselézett haj...60kiló....ezekre csak fintorgok az utcán. Ez nem férfi, ez "divatmajom", aki ott van minden utca minden sarkán.


Legyen onbizalma, tudja mit akar, tisztelje a nőket, legyen humora .


20/L

2018. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligensek. :) Lehet menő kinézetű, ha nem lehet vele értelmes beszélgetéseket folytatni.


Tetszik a kicsi, szép orr.


Bejönnek a 165-170cm körüliek (én magam 168cm vagyok, de nekem sose volt kikötés, hogy egy pasinak muszáj magasnak lenni)


A haja legyen legalább akkora, hogy bele lehessen túrni.


Nem baj, ha szeret sportolni, de nem kell túl kigyúrtnak lenni. Testalkatot illetően bármi elfogadható a vékonytól az átlagosig, de nem tetszik a kövérség.

2018. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kinézeten kívül számít valami más is? Mert mondjuk egy salátával nem igazán lehet mit kezdeni ha kommunikálni szeretnék. De ha csak ülni egymás mellett a márkás ruhákban és nyomkodni az iphone-t, akkor jogos a kérdés. Az instagramra kell a szuper fotó...
2018. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, a külsőségekre kellene most fókuszálni. Az én ideálom szintén 170 és 180 centi között van, viszont a femininebb srácok jönnek be, tehát finom arcvonások, gyermeki báj, arcszőrzet hiánya, olyan 10-15 centis haj (nem ecsetfej, pluszpont, ha szőke), illetve normál-vékony testalkat. Imádom azokat, akik sajátos öltözködési stílussal bírnak. Az a baj, hogy mikor leírom mindezt, egyből a "páwákra" asszociálnak az emberek, pedig nagyobb részt genetika kérdése, amiket leírtam/amikre gondolok. Annyira persze én sem veszem komolyan a megjelenés alapján való szelektálást, szóval sok minden belefér, ha eszeveszett módon szerelmes vagyok.
2018. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
De amúgy miért kell lepontozni a válaszokat ha véleményt kértetek ? :D ez nonszensz
2018. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

A magasabb pasik jönnek be, de szerintem már 175-től is vannak nagyon helyesek.

Normál férfi alkata legyen, azaz ne legyen se túlsúlyos, se soványka.

Aminek nem tudok ellenállni azok a szép kidolgozott, izmos karok (természetesen egészséges mértékben).

A latinos pasik a gyengéim. Csillogó fekete haj, őszinte “kisfiús” mosoly, borosta, aranyos arc.

2018. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a pasik magasabbak nálam legalább 5cm-rel tehát 165-175cm magas, kissé sportos, izmos de ne legyen túlzás hajban a rövidebbeket szeretem azt ami nem lányos a színe mind1 és a szeme színe is mind1 csak ha bele nézek merüljek elbenne.
2018. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek csak külsőségek alapján megitélni senkit sem.

De ha már a külsőt kérdezted:

Az én ideálom Kb 175 centitől magasabb. Testalkatra a vékonyabb de nem sovány pasik jönnek be. Azért ne legyen erőtlen pl feltudjon emelni engem de kinézetre nem kell izmosnak lennie.

Szemszín mindegy de a sötét barna szemek mindig nagyon tetszettek.

Hajhosszt tekintve a hosszú haj a gyengém (és most az igazán hosszúra gondoltam nem a válig érőre. Pl ha a háta közepéig vagy a derkáig ér az a legjobb) talán a meleg árnyalatú sötétbarna haj tetszik a legjobban.


Szeretem a szakállat is. Főleg a hosszabb kecskeszakállt.

Azt is szeretem ha van köztünk kb tizen plusz év korkülönbség. Szóval nem baj ha nem kisfiús az illető arca. Mert jobban szeretem az idősebb érettebb gondolkodású (30+ os férfiakat)


Ha különlegesebb az öltözködése az plusz pont (igényes goth vagy metalhead)


Belsőre a kedves, aranyos és érzelmeit kimutatni képes férfiak tetszenek. Az is nagyon fontos, hogy értelmes legyen. Ellehessen vele beszélgetni filózósabb témákról is művészetről, történelemről zenéről.

Legyen toleráns. Nem szeretem a gyülölködő embereket.

2018. dec. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!