Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyobb melleket hogyan/mivel...

Nagyobb melleket hogyan/mivel lehet leszorítani, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis hogy ne legyen feltűnő a póló alatt.

2019. nov. 8. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiúnak akarsz látszani vagy mi?
2019. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Futáshoz való sportmelltartó jól leszorítja, bár egész napos viseletre kényelmetlen.
2019. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehet. Bar ez attól függ mekkora az a nagy. 23L
2019. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor még volt testnevelés órám, mindig úgy csináltam, hogy a rendes, merevítős fölé vettem a sport melltartót.

Nekem egyedül így nem volt kényelmetlen, és elég jól működött.

2019. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
85/C kosaras melltartót hordok.
2019. nov. 9. 07:33
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
0%

Soha nem értettem ezt miért kell tenni persze gondolom a sok gyökér miatt aki magyaráz felesen mindig csak ott a gond hogy ezzel a párotokat is megölitek ha valakinek nagyokat adott az élet akkor az inkább használja ki engem nagyon lelombozott amikor az exem is ezt tette a melleivel anno .

40f

2019. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

#6: Nagyon tévedsz. Erre sok esetben egyáltalán nem az esztétikumok vagy a nem létező sajnálkozás miatt van szükség.

Az összes középiskolai testnevelés órám kínszenvedés lett volna, ha nem találok megoldást erre a problémára.

Futás, ugrálás, fekvőtámasz...stb. - minden ilyen utasításnál szenvedtem, össze-vissza ugrált, nagyon kellemetlen volt így bármit csinálni, ezért elengedhetetlen a megfelelő tartás.

És nem csak azért, mert ez nem volt túl dekoratív a többi kis mellű osztálytársnőm szerint, akiknek soha nem voltak ilyen gondjaik, (soha nem tették szóvá semmi ilyet egyébként), hanem a kényelem és a jobb közérzet miatt ilyen helyzetekben.

2019. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
7# Ebben teljesen igazad van de én most arra céloztam hogy felesleges takargatni ha amiatt szeretné a kérdező hogy ne legyen inzultusa .
2019. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni minimizer tipusú melltartókat. Kb. 1 kosárral kisebbet tud mutatni ha jót vásárolsz.
2019. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!