Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig fog még menni ez az óra?

Meddig fog még menni ez az óra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy replika automata órája.

Három éve van meg neki, azóta működik hibátlanul, nem is hordta, még fóliában van.

30 ezret kér érte. Vajon mennyi ideig fog még működni? Úgy hallottam, hogy ezek az automata órák pár évig működnek. Ez pedig már startból 3 éves...



2019. nov. 11. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 30k ért hanyagold
2019. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan 3.000,- Ft-os órám, ami 15 éve működik. Szerencse kérdése.
2019. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És automata vagy sima elemes?

Ha kvarc volna belemennék simán, de emiatt tartok tőle.

2019. nov. 11. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Sima elemes.
2019. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy el is vinném egy óráshoz szervizelni, lehet megmondaná, hogy csak eredeti órákkal foglalkozik.
2019. nov. 11. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Replika órát venni eleve kvrva ciki. Ennyiért még hülyeség is. 30ert kapsz már egész jó újat, inkább annak nézz utána.
2019. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számtalanszor leírtuk már, ennyi pénzért tisztességes órákat lehet kapni, nem hamis szarokat.
2019. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az automaták is elmennek 30-40-50 évet is ha 4-5 évente szervizelve vannak. Anélkül elég változó hogy meddig bírják pl vannak olyan olcsóbb márkák is amik 10 évet simán kihúznak.
2019. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt te tényleg képes vagy kiadni egy hamis óraért?? Wish-ről 1500Ft-ért lehet venni ilyen órát. Már elmondtam neked az előző kérdésednél is, hogy 30ezerért már korrekt, minőségi Seiko, Casio, Orient, Citizen órákat lehet venni, újonnan! Hamis órát hiába veszel. A nőket nem érdekli, a hozzáértők meg amúgy is észreveszik.
2019. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!