Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bunkóság így másik körmöshöz...

Bunkóság így másik körmöshöz menni?

Figyelt kérdés
1 héten belül kell nekem x eseményre új máköröm, mert a jelenlegi nagyon lenőtt már. A saját körmösöm nem ér rá, egy se a városban, csak az, aki mellette dolgozik a szomszéd szalonban. Hozzá bejelntkeztem, mert nem szerettem volna csúnya körmökkel menni az eseményre. Szerintetek ha az eredeti körmösöm meglát az nagyon gáz és meg fog haragudni?
2019. aug. 11. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mert az eredeti körmösöd szívességet tesz neked ezzel hogy megcsinálja a körmödet? Nem, ennyit erről. Olyan körmöshöz mész amilyenhez akar.
2019. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem. Mármint, te vagy az ügyfél. Eldöntheted, hogy kihez mész. De igen, gáz lesz az, ha a körmösöd emiatt megharagszik. Pláne, hogy itt csak arról van szó, hogy sürgősen meg kell csináltatnod a körmeidet, és ő nem ér rá, ezért mivel fontos, el mész máshoz. Szóval az, hogy megsértődik-e, az az ő részéről lenne gáz, nem a tiédről.
2019. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Időben kellett volna gondolkodni, és már az előző alkalommal. Időpontot egyeztetni a körmössel. Ha nem is tudtál az eseményről, azt tudhattad, hogy le fog nőni a körmöd 3-4 hét múlva.
2019. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos mondanám neki, hogy figyelj ne haragudj, de sos kell köröm és a másik körmös el tudott vállalni. Nekem is volt már ilyen helyzetem (én vagyok a körmös). Nem tudtam a vendégnek időpontot adni, mondta, hogy semmi gond, de ha nem haragszom, akkor ő arra az egy alkalomra keres mást. Természetesen megértettem. Viszont ha láttam volna bemenni egy másik szalonba, akkor igenis rosszul esett volna. Meg ha vissza jön hozzám, akkor nyilván látom, hogy nem az én munkám van a körmén. Nyilván nem kötelező hozzám járni, meg nem szívességet teszünk egymásnak, de így korrekt. Én minden vendégemmel elég közvetlen/baráti viszonyban vagyok, így természetes, hogy az ilyen helyzeteket megbeszéljük.
2019. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!