Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyobb lenne a mellem, ha...

Nagyobb lenne a mellem, ha felszednék 5-10 kg-ot?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok és nem nőtt meg a mellem. A 12-13 éves lányoknak nagyobb van. Kislánykoromhoz képest persze változott, formásabb lett, de igazából alig nagyobb, mint egy 10 évesé. Ez lehet a vékonyságom miatt? 168 cm és 45 kg vagyok. Sose voltam ennél több. Nagyon el vagyok keseredve, mert amúgy feltűnően szép arcom van, és a soványságot leszámítva az alakom se rossz.

Néha azon morfondírozom, miért van, hogy nem tudok hízni?

Többet kéne ennem valószínű, de igazából nem eszek kevesebbet az átlagnál. Nem vagyok anorexiás, nem koplalok, bár tény, hogy gyakran elfelejtkezem az evésről, nem igazán örömforrás nekem.

Jó lenne, ha nem kéne kitömött melltartókban járkálnom és felvehetnék nőiesebb ruhákat. Tönkremegy a kapcsolatom is a kisebbségi érzéseim miatt. Meg hát kapom is rendesen az önbizalomrombolást a páromtól, idegenektől is.

Selejtes vagyok és már nincs sok évem rá, hogy szép legyek.

Úgy nézek ki, mint 16 éves koromban. Ez jó is. De nem akarok már kislány lenni. Jó volna egyszer úgy végigmenni az utcán, hogy nőnek érezhessem magam. Ha megnőne a mellem, szívesen nekiállnék hízókúrázni. De ha nem, akkor minek? Igazából már egyre kevésbé akarok szép lenni. Csak elgondolkoztam azon, hogy milyen sok az a 32 év és lassan már elmúlik minden esélyem arra, hogy szép legyek. Most már ott tartok, hogy ha nem muszáj, nem megyek sehova itthonról, mert a sok gyönyörű lány mellett majd elsüllyedek. Csak hosszú nadrágot hordok és ha nem szólnának meg, csak hosszú ujjú ruhákban járnék évek óta 40 fokban is.

A télen egy betegség miatt lementem 41 kg-ra és mindenféle hízókúra nélkül visszaálltam 45-re. Ennyi is régen nem voltam már, szóval ez sikerélmény. Pedig nem eszek többet. De abban bízok, ha ennyit fölszedtem, talán még 5 följönne.

Megnőhetne ettől a mellem vagy a kettő közt nincs összefüggés???


2010. júl. 18. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nőne, én felszedtem 10kilót, és D-s melltartó helyett már DD-st, vagyis E-st kell hordanom (megjegyzem én annyira nem örülök neki 20 évesen..:S)
2010. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez alkati dolog. Lehetséges, hogy az egész csak a fenekedre menne. De igazából egy próbát megérhet, ahogy olvasom nagyon könnyen vissza tudnál fogyni.
2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nőne, de azzal számolnod kell, hogy nemcsak a melled, hanem a tested többi része is. Persze, azt izmosítással el lehet dolgozni.
2010. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egész biztos hogy nőne a melled, de mint az előző válaszoló is írta, a tested többi részére is menne a 'fölöslegből'.
2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz láthatóan nagyobb attól hogy felszedsz 10 kilót, viszont legalább normál súlyban lennél. Szóval mindenképp jó lenne híznod kicsit.

És önbizalmad sem a melleidtől lesz, mert nem az tesz nővé. Az kb arra jó hogy minden pasi bámuljon ha végig mész az utcán... te elég értelmesnek tűnsz ahhoz hogy ne ez legyen a célod.

És el kéne fogadnod magad olyannak amilyen vagy, attól hogy kicsi a melled nem vagy kevesebb, se csúnyább mint az akinek nagy. Tudom mert nekem egyáltalán nincs mellem... de soha nem is hiányzott. A pasiknak sem akik oda vannak értem, valamiért mindig kedvenc voltam, pedig nincs mellem egyáltalán.

A kitömött melltartó is hülyeség... fogadd el magad végre. Senki nem a melleid miatt fog szeretni. Ne magadat sajnáld egyfolytában hanem örülj hogy fiatalos vagy. Ettől még igazi nő vagy. Csak viselkedj és öltözz is úgy.

2010. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

huhh...nagyon vékony lehetsz, de tényleg csak azért hízz, hogy TE jobban érezd magad

tuti hízni fog a melled, és nyilván más is...de ha jól olvasom, mindenhova rád fér

én 167/51 vagyok és engem is gebének hívnak néha...

azt írod, nem szeretsz enni...ez elég rosszul hangzik, de nem megoldhatatlan....csinálj egy kis rendszert az életedbe...tervezd meg minden napra, hogy mit eszel...hogy melyik étkezésnél milyen tápanyagra van szükséged...lehet, hogy az elején unalmas lesz mindig a kaján gondolkodni, de előbb-utóbb elkezdesz majd saját kajákat kitalálni, és élvezni fogod a főzést és az ízeket

2010. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, te tényleg hasonló alkat lehetsz, mint én, csak kicsit kevésbé sovány. Neked milyen a melled? Mert most nekem ez a fő problémám. Én nem bánnám, ha néha megbámulnának a férfiak, de amíg így öltözök, nem fognak. Amíg vékony vagyok, nem fogok kiöltözni, nem akarom, hogy azért nézzenek, hogy milyen gebe vagyok.
2010. júl. 20. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsán fog hangzani,de Én 48 kg vagyok,formás popsival,és mellem is van :D Nem rég volt egy barátom,és azt számolta,hogy míg kiértünk az aluljáróban mennyien bámultak meg :) Sokan rámdudálnak,még ha Vele vagyok,akkor is. Múltkor míg haza értem a metro megállótól,négy autós rámdudált...Vékony vagyok,nem óriás mellekkel,de divatos,rövid,nőies ruhákat hordok,magassarkúval :) Nem feltétlenül kell nagy mell ahhoz,hogy nőies darabokat hordj :)
2010. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kicsi a mellem, hogy csak párnázott melltartóval vehetek fel nőies felsőt:( Ez van.
2010. júl. 31. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-18 20:42" vagyok:


nincs nagy mellem igazából...75A-s melltartót hordok

egy éve még 55 kiló voltam, egy számmal nagyobb volt a cicim, és a fenekem is nagyobb volt

mondjuk én elég széles csípővel vagyok megáldva plusz kerek az arcom, szóval igazából a mellemet becseréltem lapos hasra, keskenyebb csípőre és nem pufi arcra...ez van, valamit valamiért

de szerintem rajtad tényleg az segítene, ha megszeretnéd az evést...és boldogan ennéd meg akár a hamburgert meg a császárszalonnát is...

2010. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!