Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon göndör a hajam,...

Ha nagyon göndör a hajam, hogy fog kinézni, ha becsavarom, hogy nagyobb göndörök legyenek benne? Csavaró képen lejjebb!

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyennel:

[link]


2011. okt. 21. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen hajat szeretnék!!

2011. okt. 21. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha otthon csinálod, tuti nem lesz ilyen.

Inkább menj fodrászhoz, de tartós eredményt még úgy sem fogsz elérni, ha órákig ülsz a búra alatt.

Egyik ismerősöm is megcsináltatta a haját ilyesmire, hát másnapra nyoma sem volt, de órákig ült a fodrásznál. :D

Neki mosták, beszárították, kivasalták, aztán hajsütővel göndörítették, hogy úgy maradjon, csavarókra tették, és még búra alatt is ült vele, aztán fixálták. xD Élmény lehetett.

De ha kipróbálod sem veszítesz sokat, lehet a te hajad jobban tűri. Ha a vasalás nem marad meg benne, akkor valószínűleg ez se sokkal jobban, de próba szerencse!

2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!! :) Azt hiszem, egy próbát teszek azért! :)
2011. okt. 21. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vasald ki, ha ilyen hajat szeretnél. Egyik barátnőmnek nagyon göndör haja van, és amikor kivasalja, fél óra múlva ilyesmi lesz és így is marad.
2011. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Selenának hajvasalóval göndörítették be a haját, mivel nem teljesen gömbölyűek a hullámok. Trendibb, mint hajcsavaróval vagy hajsütővassal.
2011. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a linket, ahol hajsütővassal göndörítenek.

http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related

2011. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úú nagyon szépen köszönöm!! Ez a link marha jó! :)
2011. okt. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!