Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Wishen ezek az eloreutalasos,1...

Wishen ezek az eloreutalasos,152 forintba kerulo dolgok valakinek mar jott be? Vissza is utaltak a penzt? Vagy nyerte mar meg valaki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de a kérdésed se értem...

Ami azt illeti, nem mindegy, milyen 152 Ft-os dologról van szó. Én rendeltem onnan már 900 Ft-ért led szalagot, ami olyan, amit vártam, semmi gond nincs vele, Magyarországon ennyi pénzért nem találtam volna és a célnak a Wish-ről rendelt is megfelel. Rendeltem 1200-ért műkörömre strasszköveket (műkörmös vagyok), de pl. a munkámhoz tartozó más anyagokat, eszközöket nem rendelnék Wishről. Telefontok is simán megéri pár száz forintért. Míg pl. arcra kenhető kenceficét, mindenféle vitamint, ruhákat, elektromos eszközöket biztosan nem rendelnék onnan.

Szóval mindegy, hogy valami 152 vagy 852 Ft-ba kerül, ár szempontjából nyilván megéri, mert olcsóbb ott minden. Minőség szempontjából már nem biztos, hogy megéri, tényleg nagyban függ, hogy milyen termékről van szó.

Hogy a pénzt visszautalták-e? Hmm igen! De nem csak úgy, maguktól, visszakértem a pénzt, mert a termék nem érkezett meg...innentől már....

Nyerte-e meg? Mit? A terméket? Azt Wishről nyerni nem lehet, nincs olyan, hogy ott megnyersz valamit és ha tetszik, ha nem, már küldik is. A pénzt szintén nem nyerik meg, nem lehet megnyerni azt a pénzt, amit te kiadsz a termékre és "csak úgy" pénzt sem lehet ott nyerni.

2019. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Kedves elso ne irj butasagot!

Van ilyen, pl taska 152 ft es ala van irva csak egy embernek 24 oraig. Azaz utalsz es ha teged valasztanak ki megkapod ha nem vissza utaljak a penzt. Legalabbis ezt irjak rola de probalni en sem mertem.

2019. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 És ez hol van? Nem kötözködésből kérdezem, ha van ilyen, akkor valószínű az én figyelmem kerülte el, csak mert én ilyet nem láttam, ezért kérdezem.
2019. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezdolapon lehet bele botlani,en eddig 2x talalkoztam ilyennel. (Tobb eve wishezek, kb 1hete lattam meg ezt az "opciot" eloszor)
2019. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most is felleptem es bedobta. Most valami pulcsira van
2019. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínű play áruházban frissítenem kell.

Köszi és bocsi a téves infóért! 😊

2019. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 terméket sikerült megszereznem, még nem értek ide.
2019. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Amikor eloszor meglattam ezeket a 150-152ft-os termekeket magyon megorultem es mindenfélét rendeltem , de sajnos mindig jott az üzenet 1-2-3 nappal kesobb h sajnos nem en kapom az árut a penzt pedig mindig visszautaltak rogton. En azthittem átverés de ezek szerint akkor mégsem .
2019. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Barbibogi1 válasza:

Mostanában nagyon sok 152, 153ftos terméket rendeltem de napo óta sorba jönnek az üzenetek, hogy "Kedvezmény korlátozott mennyiségben:

A vásárlásod feldolgozása nem fejeződött be időben, és az már nem érhető el ezen az áron. Nem tudjuk teljesíteni ezt a rendelést. Kérjük, fordulj az ügyfélszolgálathoz, és válaszd ki a pénz visszatérítésének módját."

Ez azérz van mert nem en lettem aki aznap ennyiért megkapta?

Hajnali 1körül nem bírtam aludni... nem hiszem, hogy 30 termékből 2-t sikerült volna elsőként kifizetnem.

2019. nov. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szafica ***** válasza:

Mi a barátommal kb. egy hónapja csináljuk, hogy x összeget beraktunk wish cashbe és azzal gazdálkodunk. Berendelünk annyi 152 ft-os terméket, amennyire van keretünk és mindig visszaforgatjuk, ha valami nem jött be. Én eddig egy kabátot nyertem 1 hónapja, ami már meg is jött, illetve pár napja 4(!) terméket is nyertem 2 nap alatt.


A barátomnak eddig egy fúrót sikerült nyernie, ami megjött, illetve egy telefontokot és egy füstszökőkutat vagy mi az, de azok még nem jöttek meg.


De ezekhez persze az kell, hogy kb. minden nap rendelgess a visszajövő összegből... ha arányaiban nézzük, akkor 200 termékből nyertem ötöt.


Utolsónak: nem nagyon számít, hogy itteni idő szerint mikor rendelted, elvégre az egész világon használják.

2019. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!