Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tartatok a legjobb parfümnek?

Mit tartatok a legjobb parfümnek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék venni szülinapjára,de nemtom h milyent vegyek,ami neki is bejönne,m nemrég ismerjün 1mást. Csajoknak milyen parfümök jönnek be? Én Esprit life by-ra gondoltam. Szerintetek?
2008. nov. 18. 06:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Én spec amelyiket nem érzem... rühellem, ha egy nőn parfüm van, rossz az íze :P

Amúgy meg szerinted miért létezik 1000 milliom féle parfüm? Mert mindegyik nő mást szeret. Sajnállak haver, de végig kell szaglásznod az összeset és válassz ki egyet, ami szted jól áll bnődnek. De ne dobd el a számlát.

2008. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nagyon dícsérik a Paco Rabanne nevű parfümöt, aminek elég húzós az ára, én most Christina Aguilerát használok, és nagyon szeretem.
2008. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Ahol értenek hozzá, pl. komolyabb parfümériákban, ott tudnak javasolni, ha kicsit mesélsz a barátnődról, netán fényképet is mutatsz róla.

Én -nem vagyok egy szolid alkat- az Avon Little Black Dress-ét szeretem, vagy a Pierre Cardin Emotiont. Magasabb árfekvésben a Carolina Herrera parfümöket. De ha a barátnőd szolidabb, talán a Donna Karan zöldalmás tetszhet neki. Ha visszagottan nőies, akkor Pierre Cardin - Woman. Sokaknak tetszenek a Celine Dion parfümök is.

De mondom, találgatás helyett azt ajánlom, keress egy olyan parfümériát, ahol a barátnőd stílusának figyelembe vételével segítenek választani. A Douglas üzletekben pl. szoktak érteni hozzá.

2008. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem parfümgyüjteményem van.Kb 50 fajta màrka...

Jelenleg a Christina Augilera illat jön be(fekete csipkés üvegcse)

,De a Naomi Campbell hive voltam évekig.

Valaki szerint ezek tul édes illatok,nem mindenkinek àll jol.

Bizony legjobb lenne ha te magad vàlasztanàl valamilyet,ami neked is tetszik.

2008. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem mé idig a Dolce&Gabbana Light Bluea kedvencem, és mindenki dícséri rajtam. Nagyon nőies illat.
2008. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Paris Hilton parfüm jön be a legjobban és a barátom szerint is nagyon jó, amikor először megérezte rajtam hm... :)
2008. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Celine Dion: Paris Night! Nagyon tuti, és nem is túl drága (2000 Ft, minek drága parfüm). Romantikus, csajos illat!
2008. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tade ***** válasza:
53%
En a viragillatot imadom. Van egy viragillatokra specializalodott uzlet (kulfoldon lakom), ahol en a szegfu illatu parfumert vagyok oda. ES valoban minden virag 100%-os eredeti illatat adja vissza. Vagy imadom az orgona illau prafumomet.
2008. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Dolce&Gabbana: Light Blue

Tuti nőies és friss illat.

2008. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

HUGO BOSS - BOSS!!

vagy

Armani - Black code

2008. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!