Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ügyes, szakmájukhoz értő...

Ügyes, szakmájukhoz értő póthajjal foglalkozó szalon budapesten?

Figyelt kérdés

Március óta van gyűrűvel rögzített póthajam.

Facebookon találtam rá a “szalonra”, akiknél csináltattam. A gondom az, hogy borzasztó hanyag munkát végeznek, nem “tűnik” el a póthaj a saját hajamban. Kettő alkalommal is visszamentem már, hogy kezdjünk valamit vele, fessük be vagy akármire nyitott vagyok. Mind a két alkalommal a hajmosásos hajfestést alkalmazták, semmit sem ért.

A legnagyobb hiba az volt (amit én jelenlegi fejjel nem is értek, de utólag mindenki okos persze), hogy 2 különféle hajat raktak a hajamba. Kettő. Teljesen. Különboző. Árnyalatot :).

Mondván, az egyik fajta hajra, hogy ez nem elég a hajamba, hozzá kell rakni a másikból. A másik haj sokkal hosszabb is volt, mikor felrakták még fel is voltak háborodva, hogy miért akarom hogy levágják, és a többihez igazítsák hiszen az pazarlás.... :)

Szépen is néztem volna ki néhány hosszabb tinccsel. Mikor végeztek, azt hittem, hogy összefestik az egészet, és nem lehet megmondani, hogy kettő különböző haj van felrakva. Tévedtem. Az összes “szalonban” lévő fodrász mögém állt, míg én a tükörrel szemben álltam, és dicsérték, hogy milyen szép, alig lehet megmondani, meg egyébként is, tökre feldobja ez a néhány világosabb tincs.

Összefesteni azért nem tudják elmondásuk szerint, mert a póthaj az tulajdonképpen már halott haj, ezért nem úgy veszi be a festéket, mint mondjuk a saját hajam. Én ezt megértem, de ez nagyon amatőr munka.

Dúsítás céljából van póthajam, nem hosszítani szerettem volna/ szeretnék rajta, mióta póthajam van, tulajdonképpen nem is engedem ki, mert egyből lerí róla, hogy mű.


Mostmár persze én is okosabb vagyok, és megbántam, hogy hozzájuk mentem.

Ezért fordulok most ide segítségért, remélve, hogy tudtok olyan szalont ajánlani, ami meg is éri a pénzét, ha saját tapasztalatot is tudtok írni ezzel kapcsolatban, akkor még jobban örülnék!


Nem szeretnék megválni a póthajtól, mert élvezem a dússágot amit ad a saját hajamnak, és mutatósabb frizurákat tudok vele készíteni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. nov. 25. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Minden újrarakásnál más összeget kellett fizetnem, nem korrektek az árakkal kapcsolatban.

Privát üzenetben leírom a szalon nevét aki esetleg kíváncsi rá

2019. nov. 25. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon vagyok jártas a témában, de ha megkérhetlek, elmondanád a szalon nevét légyszi? Én is fontolgatom a hajhosszabítást és jó lenne akkor tudni, hogy melyik szalont kerüljem el. :D
2019. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cri style esetleg cselelen? Nagyon szép munkáik vannak, egyik ismerősöm is hozzájuk jár, vállig érő bubi hajából csodaszép hátközépig érő sörényt csinàltak
2019. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a lányt ajánlom:

[link]

Nem tudom, hogy hol dolgozik, de ha végignézed a profilját, láthatod a munkáit.

2019. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!