Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Akkor fog...

Mi az igazság? Akkor fog lógni a mellem, ha melltartót hordok, vagy akkor ha nem?

Figyelt kérdés

Jelenleg szép feszesek. Ezért nem horrdok melltartót, nem érzem szükségét. Már el is szoktam tőle teljesen (idegesít ha rajtam van). De szeretném, ha ilyen maradna a cicim minél tovább. Van aki szerint ha nem hordok melltartót, a súlyától megnyúlnak az izmok, amik tartják, és attól fognak később lógni. De van aki szerint a melltartó tehermentesíti az izmokat, és ezért azok "nincsenek edzésben", tehát nem lesznek elég erősek ahhoz, hogy tartsák, és pont ettől fog lógni...

Amúgy 25 éves vagyok. A kosárméretemről fogalmam sincs, a mellem viszonylag nagy, de azért nem annyira nagyon, talán inkább közepes méret. (Csak akkor ér össze, ha összetolom.)

Szeretném tudni az igazságot:)


2010. júl. 19. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem hordasz melltartót: elöbb utobb megnyúlnak az izmok ezáltal a melled lógni fog.

Ha melltartót hordasz: az izmok elkényelmesednek és ellazulnak tehát ismét lógni fog de ezt meg tudod előzni:

Végezz esténkén mellizom erősitő gyakorlatokat és így nyugodtan hordhatsz melltartót. Remélem segítettem:)

2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a rosszabb, ha nem hordasz, mert mindenképpen kinyúlnak az izmok amik tartják
2010. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom,mi az igazság,de én megtaláltam az arany középutat.

Ha megyek valahova veszek fel melltartót,vagy ha hazaérek,de tudom,hogy megyek még el nem veszem le.De ha otthon vagyok hosszabb ideig nem veszem fel a melltartót.

15/L

2010. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: Akkor ezt értsem úgy, hogy ha mellizomgyakorlatokat csinálok, akkor sem mászkálhatok melltartó nélkül?

Amúgy a mellizomgyakorlatoktól nem áll fönn a veszély, hogy kisebb lesz a cicim?

2010. júl. 19. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

túl sok mellizomgyakorlattól csökkenhet, kevéstől nem.

hordjál melltartót, a méretednek megfelelőt, ami kényelmes.

vagy toppocskát. csak felveszed a ruhát és már indulsz is?

2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bizony! Szép cicim van, melltartó nélkül kirajzolódik a formája a ruha mögül. A melltartó ezt elfedi, és úgy kevésbé kényelmes.
2010. júl. 19. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem izmok tartják, hanem inkább a bőr, meg mindenféle egyéb szövetek. Ha izmok tartanák, akkor ugye azoknak, akiknek megereszkedett simán rendbe lehetne hozni mellizom gyakorlatokkal.

Szerintem van arany középút: csak sétálgatáshoz, munkába, ücsörgéshez annyira nem lényeges a melltartó, viszont ha mozogsz, akkor nagyobb az igénybevétel, tehát sportoláshoz mindenképpen kell a melltartó. Esetleg nem árt néha hétköznap is...

Amúgy meg főleg attól függ, hogy milyen géneket örököltél, mert nekem voltak olyan osztálytársaim, akiknek már 17-18 évesen is lógott, ők kb lógó mellel születtek, mert ugye ennyi idő alatt másnak akkor se ereszkedik meg, ha nem hord melltartót egyáltalán.

De tény, hogy a melltartó azért sokat segít...

2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam mozogni:) De ha fogok akkor felveszem majd.. Mondjuk most vettem biciklit, és használni is szándékozom, de talán ahhoz pont nem kell annyira.

Anyukámnak fiatalkorában is mindig lógótt picit. Nekem egyáltalán nem. Többi felmenőm melléről nem tudok semmit:)

2010. júl. 19. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

De fentáll a veszély rá hogy kisebb lesz.

De nem kell tulzásba vinni . Hetente 1x 2x megcsinálod.

És igen hogyha neked az jobb akkor ha nem otthon vagy hordj melltartót és ha pedig otthon vagy szabadulj meg tőle nem lesz belőle semmi

2010. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!