Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha már lóg a melled, akkor...

Ha már lóg a melled, akkor mivel teszel neki jobbat, ha lehet, nem hordasz otthon melltartót, vagy igen? Melyiktől fog még jobban lógni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
ha már nagyon lóg, akkor lógni is fog mivel a tartószalagszövetek kinyúltak, de ha csak a mérete miatt lóg egy kicsit mert nagyobb, akkor mindenképpen hordj erőspántos melltartót, hogy ne ereszkedjen tovább, ha gyereket szültél vagy fogytál akkor sajnos plasztika nélkül már úgy marad
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lóg, mert gyereket szültem, tudom, hogy nem jön rendbe, de mit tegyek, hogy ne lógjon, ennél is jobban. Szóval otthon, hordjak-e inkább melltartót, az kíméli a tartó szalagokat. vagy, ha nem hordok, akkor, ha lóg, később mégjobban lógni fog?
2011. aug. 24. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hordj. én nem szültem még, de a d kosár miatt van egy kis lejtése... szóval én sportmelltartót hordok.:) és nem lóg jobban, kényelmes. enyhén le is szorít, úgyhogy nem ugrál..:)
2011. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

HOrdani kell melltartot napkozben, illetve ha talpon vagy, csak ejszaka alvaskor nem. A tartoszalagok igy is, ugy is nyulnak idovel a gravitacio miatt, egy jo melltarto segit tartani, igy hosszabb a folyamat, mint melltarto nelkul.

Ejszaka nem kell, hiszen fekszel, nem eri akkora terheles.

De itt tenyleg jo minosegu, jo tartasu melltartorol beszelek.

2011. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 25. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!