Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női karóra baj, ha férfi vagyok?

Női karóra baj, ha férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Daniel Wellington karórát, írtózatosan tetszik, viszont nemnek női van írva. Sose volt még karórám, sokat számít, ha hordani akarom így is? Vagy ez olyan,mintha azt kérdeztem volna, h bugyit hordhatok-e csak mert tetszik?
2019. nov. 28. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


ez az óra.

2019. nov. 28. 18:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebből az órából van férfi is.

[link]


A számlap mérete a különbség, egy 3,5 centis óra női, kicsi egy férfi kezére és a szíj is vékony.


Itt látod a különbséget

[link]

2019. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ígyis vékony a kezem, szóval lehet még jobb is, ha nőit veszek.
2019. nov. 28. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Te tudod...
2019. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem baj, a méreten kívül sok különbség nincs a férfi és a női változat között. Egyébként meg ne halgass másokra (rám se :D), ha neked tetszik, akkor mi a gond? Nem nekem, meg az előző válaszadónak kell megfelelned, hanem magadnak, te fogod hordani.
2019. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Első órám lenne, nem azt akarom, h másnak is tetszen, csak ha számít karórában a férfi-női dolog, akkor csak ne nőit rendeljek. Megrendeltem viszont, a méret nem lényeges.
2019. nov. 29. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

A nők egyszerüen elnevezik a nekik tetsző férfi ruhákat kiegészítőket uniszexnek érs kész.

Tedd ezt te is!

Mellesleg sok nő meg férfi órát visel...


F.

2019. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél DW órát. Egy kicsit többért, már lehet igazi órát is kapni.
2019. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35mm az mar simán férfiméret. Mondjuk DWt akkor se hordanék ha ingyen adnák.
2019. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

uff, ennyire rossz lenne a minősége?

első karórám, szóval igazából csak felnéztem és elsőre a kinézetre mentem

2019. dec. 1. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!