Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom embertől függ de ha...

Tudom embertől függ de ha valaki csináltatott vagy ismerőse az megtudja mondani mennyire fáj a Septum piercing és a Nose ring?

Figyelt kérdés

#Széoség
2019. okt. 11. 19:29
 1/3 Peppy Smart Motion válasza:
Nekem nem fájt abszolút☺️
2019. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nyilván fáj, mert átszúrnak az orrodon egy tűt, de inkább idegesítő fájdalom és nem tart sokáig. Könnyezni fogsz meg tusszogni, utána a gyógyulás időszaka lesz majd szar. Egy ideig baromira fájdalmas lesz ha mozgatod az ékszert vagy belekapsz. Van akinek hónapokig gyógyul, van akinek 2 hét és rendben van (bár ez jóval ritkább). Túlélhető, attól függ mennyire akarod, ha nagyon tetszik és kell akkor úgyis megcsinaltatod ha azt írom hogy beszarsz úgy fáj.
2019. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fáj, de inkább csak kellemetlen a fájdalom, tényleg semmi extra. Utána pár óráig nem igazán tudtam mosolyogni, meg olyat csinálni, amitől mozgott volna az orrom, mert nagyon kellemetlen érzés volt. Én a végére már eléggé szédültem, mikor szúrták, mert először egy nagyobbat tettek vele, de az hülyén állt és kicserélte egy kisebbre, ami végül maradt. Nem volt vele semmi bajom, eléggé ferdén állt mert bedagadt az egyik oldalon, de ezt csak "alulnézetből" látni. Most két hét után gyulladt be az egyik oldala. (Szóval jó is olvasni, hogy nagyon emberfüggő a gyógyulási idő, mert már kezdtem aggódni, hogy "örökké" ilyen ferdén fog állni.)
2019. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!