Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a szakálldivat?

Mi ez a szakálldivat?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több embert látok, aki szakállat, bajuszt, vagy mindkettőt viseli. Fiatalok, nálam évekkel fiatalabbak... de 10 évvel idősebbnek néznek ki, mint én Mi ez az új divat?

2019. nov. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A férjem is elkezdte növeszteni pár hete, őt is öregíti. Konkrét okot nem ad rá, neki ez tetszik és kész. Én meg úgy vagyok vele, hogy majd megunja egyszer. De jár borbélyhoz is, szóval nem csak nő bele a vakvilágba. Az egyik kollégám meg kimondottan lusta borotválni.
2019. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tetszenek a szakállas-borostás pasik.

Persze a térdig érő nagypapa szakáll egyáltalán nem jön be, de egy szép, rövidebbre, formára vágott fazon igen.

2019. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!


Tudod! Egy férfi szőrös.

Vagy elfelejtetted mit kommentelnek az emerek azokra a kérdésekre ahol a pasik megkérdezik,hogy mi lenne ha csupasz lennék...?

2019. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!