Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az illata a fekete...

Milyen az illata a fekete Ferrari parfümnek (férfi parfüm)?

Figyelt kérdés
Barátomnak szeretnék netről rendelni valami jót,de nem tudom,hogy ennek milyen az illata!?Segítsetek légyszi!23 éves macho pasinak,aki pl szereti a Mex parfümöt jó? Mex-et nem akarok venni,mert valami mást szeretnék,ami különlegesebb!
2008. nov. 18. 12:44
 1/8 anonim válasza:
51%
mielőtt ilyeneket rendelnél, gondolkozz el hogy ő is elviselné e magán, illik e hozzá, meg azt is vedd figyelembe hogy a parfűmök mindenkin másképp illatoznak, márha jó minőségűek. Ki kéne előtte próbálni.
2008. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném tudni,hogy milyen az illata....
2008. nov. 18. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy tudd,milyen az illata,neked kell kiprobàlni!

Menj be egy parfümériàba,teszterrel probàld ki,aztàn tudsz dönteni.

Itt én irhatom hogy jo,ha lehet neked be se jönne.

Ne vegyél zsàkbamacskàt!

2008. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg,hogy nekem hiába tetszik,neki nem biztos...
2008. nov. 18. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy milyen parfümöt "hordana" magán szívesen, miért azt akarsz neki venni??? Vegyél vmi mást!
2008. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit vegyek?
2008. nov. 18. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vok.

Mit vegyél??? Hát én honnan tudjam??? Nem ismerem a pasidat! :) De ezek szerint te sem túlzottan... Am sztem nem muszáj kézzel foghatót adni, hívd meg vacsizni, vagy vegyél neki vmi menő kiegészítőt. Vagy csináltass magadról naptárat neki, :P (tudom, hogy pasinak mindig nehéz ajándékot találni... :S)

2008. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De ismerem,de régóta együtt vagyunk és nincs ötletem

parfümöt még nem kapott...

2008. nov. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!