Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete a hajam és szeretném...

Fekete a hajam és szeretném rézvörösre festeni szerintetek h lehetne a leghamarabb kihozni a hajamból ezt a színt? Mennyire károsodna?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 25. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Festett fekete? Akkor a legnehezebb, először le kéne szedni a festék színét és utána kellene festeni. De elsőre tuti nem lehet megcsinálni.

Ha eredeti fekete vagy (ami ugye ritka) akkor 12%-os hidrogén-peroxid+ a rézvörös árnyalat, de nem ajánlom, ha eredeti fekete vagy.

2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
festett fekete egyszeri blanshal mennyire szedné le?
2011. okt. 25. 18:39
 3/15 A kérdező kommentje:
a festett feketét mennyire tenné tönkre?
2011. okt. 25. 18:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Annyira talán nem tenné tönkre, én leszívattam a 3x vagy 4x festett feketémet szőkítő krémmel+ szőkítő por+ 9%-os oxy-val(+kevéske olivaolaj), utána 2 hétig minden hajmosás után pakolást raktam rá, és egész jó állapotban van, bár azóta is rakok rá pakolást hetente 1x, de nem töredezik, nincs kiszáradva...

Hozzáteszem, az én hajam elég strapabíró...

2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az én hajam is elég erős és vastagszálú csak nem igen tudom h hogy reagálna rá? milyen pakolást használsz a hajadra?
2011. okt. 25. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Sima Gliss Kur-t, most Azonnali Hajregeneráló(Total Repair 19 hatóanyagos) van, előtte Intenzív Ápoló(Shea Cashmere)volt, szívatás után pedig tojásos-joghurtos pakolást és olivaolajas "házi" pakolást tettem rá 2x, 2x, felváltva, + mosás után a Gliss Kur-okat is.
2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, a samponom is Gliss Kur, nekem az nagyon bevált, nagyon helyretette a hajamat!:) (mint látható:)
2011. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2011. okt. 25. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű leszívatni, mint ahogy az le van írva!!:) Ugye nem magadnak akarod megcsinálni? Mert akkor az arányokra nagyon oda kell figyelni, meg a szívatás folyamata és felvitele is nagyon fontos!!

Most elkezdtem aggódni... nehogy így a leírtak lapján nekikezdj! Így is alig mertem megírni.. mert azért ez nagyon kockázatos, le is éghet a hajad, vagy teljesen kiszárad...

?!?

2011. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! Válaszolj már vagy írj valamit!!! Tisztára beparáztam!!! :S
2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!