Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy szép vagyok,...

Honnan tudom hogy szép vagyok, ha nem vagyok az hogy lehetek szebb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. Egyszerűen nem érzem magam szépnek. A barátnőim és a családom azt mondják hogy szép vagyok de ők így is úgyis azt mondanák.

2019. dec. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátot kérdezz, de ott is a legjobbat és mondd neki hogy a lehető legőszintébben.

Vagy anonim oldalon is lehet, itt mindjárt ezt fogják ajánlani hogy küldj nekik és majd ők megmondják.

2019. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép.

A szeretteid nyilván nem fogják azt mondani, hogy ronda vagy.

Ahogy az első válaszoló is írta: elfogulatlan válaszokat csak idegenektől fogsz kapni.

2019. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a családod és a barátnőid tényleg nem fogják megmondani az igazat, csak azt, amit hallani szeretnél. Ha elfogulatlan véleményt vársz, ahhoz itt is jó helyen jársz. Küldhetsz képet, és akár én is mondok véleményt, őszintén.
2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért érzed fontosnak, hogy szép legyél? Miért olyan kardinális kérdés ez neked?
2019. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd 16 éves lány vagyok, ha küldesz képet szivesen megmondom, segítek ha kell:)
2019. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van majd mi segítünk kiigazodni, küldd
2019. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!