Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Sarka Kata tenyleg...

Szerintetek Sarka Kata tenyleg az egyik legszebb magyar no?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szép, de van szebb is nála.
2019. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A legszebb
2019. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Úgy könnyű mindig szépen kinézni, ha semmi más dolga sincs. Még anya is megbukott. Csak a külseje, a hírneve és a pénz érdekli.
2019. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igaz, nagyon szép az tuti, akárki akármit is mond rá
2019. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Egy átlagosan szép nő, szép és dekoratív, nyilván, aki tagadja, az h-lye vagy csak nagyon utálkozik, de szerintem nem olyan különleges, hogy kiemelkedjen. Ha hozzávesszük, hogy neki 0-24-ben van lehetősége saját magával foglalkozni (amit meg is tesz), míg más nők negyed ennyi erőfeszítéssel néznek ki hasonlóan, akkor annyira nem is olyan nagy szám.
2019. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem az egyik, hanem a másik.
2020. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Szép nő! De nekem Darai Andrea sokkal de sokkal szebb!
2020. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
96%

Egyáltalán nem. Sarka így néz ki valójában ( [link]

Aztán megműtette a mellét, orrát, száját...hajat varratott fel. Szempillája mindig mű, és 2 sarokház árát magára költötte (mások pénzéből) minden nap testkezelésekre, különböző suépészeti kezelésekre jár, emellett 10 éve állandóan diétázik, speciális étrenden van, és csak magával foglalkozik. Mindezek tetejére a legtöbb fotón profi sminkes által feltett arccal, és méregdára ruhákban van, belőtt frizurával. Namost ez nem szépség. AKinek 20 éves korától ennyi ebavatkozásra van szüksége, hogy valahogy kinézzen, azzal valami gáz van. Egy valóban szép 20 éves lány elég ha reggel felkel, megfésüli a haját, és máris jól néz ki, mert annyi idősen csúcsformában vannak a lányok. Igen, Darai ANdrea is szebb, és nem mű. De nem is ez a lényeg. SZámtalan gyönyörá nő rohangál az utcán, vagy az egyetemeken, és egyik sem költött annyit magára mint Kata.

Ezen kívül széles a háta, nincs csípője, és az összes képen kifeszítetett szemmel, meg műmosollyal pózol, mert egyébként hülyén néz ki. Semmi báj, természetesség nincs benne. Persze, sneki nem rúgná ki az ágyából, de itt most nem az a kérdés, hanem hogy milyen ő valójában. És most gondolj bele, hogy a legtöbb nő, már akkor jobban néz ki, ha csak eljut fodrászhoz, vagy kozmetikushoz, nemhogy soktíz milliót költsön magára. Tehát, nem, nem szép. AZ meg hogy magyar viszonylatban, ahol ennyi a gyönyörű nő, a legszebb?? Ugye viccelsz???

2020. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van plasztikával.. Nem is értem hogy lehet rámondani, hogy az egyik legszebb. Fiatalként is teljesen átlagos lány volt. A legszebb magyar nő még mindig Palvin Barbi. És azért a Victoria's Secret világkarrier is alátámasztja ezt.
2020. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%
Kata már istennő kategória szerintem.
2021. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!