Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Kecskés Enikő meg...

Szerintetek Kecskés Enikő meg fogja nyerni a Miss Universe világversenyt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy habár nagyon erős a mezőny, sok a szép nő, de Enikő messze a legszebb. Én szinte biztosra veszem hogy ő fogja megnyerni, először a magyaroknak a díjat.

2018. nov. 23. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Az indultak még kategóriában lenne esélye. Baromi ronda.
2018. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem tartom szépnek, szóval nem.
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Férfi vagy női válaszolok vagytok? Ha szerintetek ő ronda akkor vajon én mi vagyok. Kecskés Enikő átlagon felüli vonásokkal rendelkezik. Vagy szép nő fóbiátok van??
2018. nov. 24. 08:15
 4/17 anonim válasza:
36%
Érdekes vonásokkal rendelkezik ez igaz, de inkább érdekes az arcvonása mint szép! én a "csúnya" szóval nem illetném, de a szépnek sem lehet nevezni! És lány vagyok és nem irigység, csak van szemem és látok én is!
2018. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Férfi vagyok. Különlegesnek különleg, de nem szép...
2018. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj én nőként mondom. Szp a haja meg magas de csutkaszál karja a szája akkora mint egy lónak és szerintem vannak nála szebbek. Nem csúnya nagyon helyes lny de Sosem mondanám gyönyörűnek. Inkább egy insta királynő.
2018. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg ezeket a magyar lányokat szerintem ők a gyönyörűek Írd be a nevük a googleba : Mihalik Enikő, Bódi Sylvi, Dobár Éva, Weisz Fani, Bernát Sára, Weitner Orsolya
2018. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Azt fontosabb szerintem leírni, hogy kőkeményen luxuskva a kislány.😂 miss universe... azt is a bűnözésből meggazdagodott ronda cartu vette meg neki. Milyen érdekes, csak úgy előbukkant a semmiből. 170 centi alatt vajon hogy utazgatott, mikor ügynöksége sem volt? :DD nyilván kefélésért cserébe sugar daddyk vittek. Büszkék lehetnek ra a szülei, es meg hirdeti is instan, hogy egy ordas kva. Ismerek is olyat, aki külföldön kefelte es közben nála lakott... régi barátnői is mind megmondják róla, hogy egy prosti.
2020. júl. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úristen, ha az irigység fájna emberek... Szégyellem ilyenkor, hogy magyar vagyok.
2020. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van? Csak nem az egyik kis nyalizó barinője vagy, aki reméli, hogy mehet majd az új sugar daddy magángépén? Mire is irigykedünk? Arra, hogy 21 éves korára már gátlástalan módon korbekefeltette magát számtalan gazdag f@sszal es csak az számít neki, hogy mutathassa a gold digger ribi életét? Szép elméd lehet neked is
2020. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!