Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti suliba milyen sminket...

Ti suliba milyen sminket csináltok és hogyan hordjátok a hajatokat, illetve miket vesztek fel?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint túl kihívóan járok suliba.

A sminkem ebből áll: alapozó, korrektor, púder, szempillaspirál, szájfény

Öltözködni meg általában egy csinos felsőben+szoknya harisnyában megyek (de semmi túl rövid szoknya, vagy kivágott felső)


2019. dec. 16. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek az anyáddal, sőt! Én nem engedném, hogy télen szoknyában járjon a lányom iskolába, a smink pedig sok, a kevesebb néha több.
2019. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért azt leírhattad volna, hogy 12 vagy 17 vagy, nagyon nem mindegy.


Küldhettnél vmi internetes képet, hogy mennyire rövid a szoknya. A suliban sokan járnak szoknyába amiből konkrétan láttni az alsóneműjüket pláne lépcsőn és ők is azt hiszik, hogy normális méretű a szoknyájuk.


A smink is attól függ mennyi idős vagy én pl. 12 évesen így sminkeltem kb. mint te most 3 évvel később meg: tus és szempillaspirál max. de általában csak spirál :)

2019. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok és [link] ekkora szoknyákat kb, van ilyen hasonló anyagú, farmerszoknya és bőrszoknya is. Mondjuk én sima bokacsizmával és jóval melegebb harisnyával hordom.
2019. dec. 16. 18:44
 4/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi probléma nincs. Anyukád szerint hogy kellene kinézned?
2019. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én suliba "topiba" járok, de cseppet se sok, ahogy kinézel. Max aa bőrszoknya, ha nagyon kötekedni szeretnék. A sminked meg kb 0 ebből a szempontból.
2019. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Én se használnék alapozót, meg ilyesmiket ha nem lennék bőrhibás...a ruháimmal meg én sem értem, hogy mi a baj

2019. dec. 17. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok

Igen, a ruháiddal nincs semmi baj. Csininek tűnik így leírás alapján.


És ez hatalmas klissé lesz, tudom de inkább ne alapozozz, sokat fog segíteni. Én bármilyen drága, minőségi terméket használtam mégjobban kipattogtam.

Mióta voltam kozmetikusnál szépen tisztul a bőröm és nem használok alapozót csak nagyon ritkán eseményekre. Durva akném van folyamatosan 20 patti kb. plusz a régiek helyei.

2019. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy próbálsz segíteni, de nekem nem pattikkal, hanem ekcémával van a bajom :c és utálom ha nézik, vagy látják...

Neked jobbulást!!

2019. dec. 17. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus rögtön a pattikra aszociáltam a "bőrhiba" alapján. Neked is jobbulást :)
2019. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kihívó ez, a leírtak alapján... 16-17 évesen teljesen rendben vagy így.:)
2020. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!